REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla20.04.19 (14:53)

Niezwykła akcja w Wielki Piątek. Strażacy uratowali Jezusa

Angielski psiak ma wielkanocne szczęście. Znalazł nowy dom w Wielki Piątek kilka lat temu, a w tym roku, w czasie tego samego święta, strażacy uratowali mu życie. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
West Midlands Fire Service / Straż Pożarna

Skok do jeziora prawie przypłacił życiem. Czteroletni staffordshire bull terrier, o znaczącym imieniu Jezus, został uratowany w Wielki Piątek przez strażaków z angielskiego hrabstwa West Midlands. Zwierzak wpadł lub wskoczył do jeziora w czasie spaceru po Sutton Park.

Walczył o życie w lodowatej wodzie przez pół godziny. Jezioro w środkowo-zachodniej Anglii absolutnie nie nadawało się do kąpieli. Zdrętwiałyz zimna psiak z trudem utrzymywał się na powierzchni wody, a jego właściciele i zebrani na brzegu ludzie bali się, że nie wytrzyma do przyjazdu strażaków.

Kiedy dotarliśmy na miejsce, wokół jeziora było około 100 osób. Wielu z nich chciało skakać do wody, żeby uratować psa - relacjonuje Nigel Cox ze straży pożarnej w West Midlands.

Zobacz też: Uratowany. Znaleźli go 220 km od brzegu

REKLAMA

Jeden ze strażaków wszedł do wody w kapoku. Ubezpieczanemu przez kolegów ochotnikowi udało się w ciągu kilku minut dotrzeć do psa i sprowadzić go na ląd. Cała akcja trwała pięć minut, a psiak wyszedł z opresji bez szwanku. Strażacy podziękowali zebranym za to, że sami nie skakali do lodowatej wody - informuje BBC.

Już drugi raz poszczęściło mu się przed Wielkanocą. Jezus otrzymał swoje niezwykłe imię po tym, jak został przygarnięty w Wielki Piątek w 2016 roku.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij