o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Nowe informacje ws. willi Kwaśniewskich. Tomasz Grodzki zareagował

68
Podziel się

Marszałek Senatu, pod adresem którego padają poważnie oskarżenia, solidaryzuje się z byłym prezydentem. Tomasz Grodzki zadeklarował wsparcie dla Aleksandra Kwaśniewskiego, którego "służby specjalne próbują kłamliwie skompromitować".

Tomasz Grodzki zajął stanowisko ws. willi Kwaśniewskich
Tomasz Grodzki zajął stanowisko ws. willi Kwaśniewskich (East News, Tomasz Jastrzebowski)
bDYcYXSd

"Przekazałem panu prezydentowi Kwaśniewskiemu moje wyrazy wsparcia" - napisał na Twitterze marszałek Senatu Tomasz Grodzki. To reakcja na nowe informacje ws. willi Kwaśniewskich.

Tomasz Kaczmarek, znany jako agent Tomek, pracował pod przykryciem, by udowodnić, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy znaleźli tzw. słupa, a sami byli prawdziwymi właścicielami willi i ukrywali majątek. W programie "Superwizjer" w TVN 24 były agent CBA powiedział, że kłamał. Twierdzi, że wymuszali to na nim Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik.

Grodzki, który sam jest teraz oskarżany (o przyjmowanie łapówek), przesłał "wyrazy szacunku i solidarności z rodziną państwa Kwaśniewskich". Nie omieszkał dodać, co sądzi o władzy. "Państwo, którego służby specjalne próbują kłamliwie skompromitować swojego byłego prezydenta, wymaga poważnej naprawy i ukarania odpowiedzialnych za to ludzi" - podkreślił.

bDYcYXSf
Zobacz także: Zobacz też: Agent Tomek: "kłamałem pod presją". Politycy idą do sądu

Przeczytaj również:

bDYcYXSl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYcYXSG
KOMENTARZE
(68)
niedziwinic
rok temu
"Wyrazy szacunku i solidarności" Jak mawiają kruk krukowi łba nie urwie.
niedziwinic
rok temu
Temu gościowi z twarzy patrzy nieuczciwość.
sens
rok temu
Drodzy Polacy patrzcie jak konsekwentnie PO broni cwaniaków i złodziei .Nigdy więcej PO teraz został nam tylko PIS i tak głosujemy .
bDYcYXSH
BRAWO!
rok temu
Brawo Panie Marszałku! Takie "służby" rozliczycie należycie niestety dopiero po dojnej zmianie.
SBolek
rok temu
A JAK TO JEST W państwie kima? KONIEC KARIERY JEST TYLKO jeden
nan
rok temu
Nawiedzony marszałek
8787
rok temu
Tomasz Grodzki-Kopertnik Wielki. Wielki kanciarz i wichrzyciel. Im wyżej włazi tym z większym hukiem spadnie. Jego miejsce jest na dnie
MAFIOSI
rok temu
ZLODZEJ ZLODZIEJA BFRONI,ZENADA ZE NASZE PRAWO NIE POSTAWILO I ZARZUTOW,WIDAC ZE MAJA WSPARCIE OSZUSTOW ZA DUZA KASE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KWASU
rok temu
ZNALAZŁ SIE POMOCNIK. NA RAZIE WYGLĄDA PAN NA POSPOLITEGO ZŁODZIEJA.
ASA
rok temu
A BUFON DALEJ SIĘ OŚMIESZA !
Ricvo2008
rok temu
No i kaczka dziennikarska wyskoczyła z.. rozporka koslawca pokurcza kaczego i tego krzywoustogo o/ziebry....ten fon kamynsky to wagon kaczego hu...ja a nawet lajna... wystarczy na facjate blagajaca o odrobinę oleum pod kopułą czas resnuaka spojrzeć by bardziej naukowo rzec down z nalecialosciami choroby sierocej. Też laskawca endrju du.pa zwany vell maliniok p.a.d. cienkopis wazeliną kaczego quperka winien konsekwencje ponieść... Pogański kraj pogańskie obyczaje żałosne kreatury na stolcu
franek
rok temu
wiadomo ze p.Grodzki probuje stawac w obronie innych ale sam jest lapownikiem bo tylu swiadkow nie da sie uciszyc a platformiarze maja podwojne standarty
olo
rok temu
teatrzyk wzajemnej adoracji
bDYcYXSz
Stop heyt
rok temu
Hejterzy, nikt poza ciemnym ludem nie kupuje tego co wypisujecie. Sprawdźcie sondaże. Koniec jest bliski.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić