o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Tomek Orszulak
|
aktualizacja

Nowy sondaż CBOS. PiS nadal na szczycie, szybko rośnie poparcie dla Nowoczesnej

26
Podziel się

Prawo i Sprawiedliwość z 41 proc. poparciem i nagły wzrost notowań Nowoczesnej - są już wyniki najnowszego sondażu CBOS. Na partię Katarzyny Lubnauer chce zagłosować 11 proc. wyborców, o 6 pkt. procentowych więcej niż w listopadzie.

Do Sejmu dostałyby się cztery partie
Do Sejmu dostałyby się cztery partie (Wikimedia Commons CC BY, Kpalion)
bDUBRZyt

Na drugim miejscu jest Platforma Obywatelska. Na partię Grzegorza Schetyny chce zagłosować 18 proc. Polaków.

Największą zmianą odnotowaną w tym miesiącu jest wzrost poparcia dla Nowoczesnej. Po zmianie lidera chęć głosowania na tę partię zadeklarowało 11 proc. potencjalnych wyborców, o 6 punktów procentowych więcej niż w listopadzie.

bDUBRZyv

Na czwartym miejscu jest Kukiz'15, który notuje poparcie na poziomie 7 proc.

Badanie zostało przeprowadzone w dniach 1-7 grudnia 2017 roku.

bDUBRZyW
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(26)
ddt
3 lata temu
Poparcie 41% i stale rośnie...,najlepszy rząd.....,najlepsza premier....same sukcesy...a rząd do dymisji,ludzie na ulicach chcą ich wieszać,ktoś tu bardzo kręci...PIS same kłamstwa,dla ciemnego luda
Polak
3 lata temu
Realne poparcie PIS to ok 10% reszta to zwykła propaganda i manipulacja
lena
3 lata temu
Buhahaha piss i 41% poparcie od tej chamskiej propagandy to ze śmiechu mi się zajady porobiły.
bDUBRZyX
hahaha...
3 lata temu
PIS ma poparcie 47%,chyba na San Eskobar,wystarczy wejść wśród zwykłych ludzi i posłuchać jak naród ich kocha,tak jak kochał Caucescu w Rumuni
pol
3 lata temu
komuna dobrze się trzyma ciekawe do kiedy wystarczy pieniędzy
Najnowsze komentarze (26)
Su
3 lata temu
Obóz zdrady narodowej tandem PO-N ktoś popiera nie wierzę
gośc
3 lata temu
realne poparcie dla Nowoczesnej zarazy to max 5% ludzi którzy mają z tego benefity
ola
3 lata temu
zalosne troll, oplaane przez berlin co? skaduejcie zaraz?
Dudis
3 lata temu
Teraz wyborcy PO przetransferują się na N. i stąd rosnące poparcie ale dalej to Ci sami fałszywi "patrioci"
Ja
3 lata temu
Z tym poparciem dla PISu to jakoś strasznie mi komuną zalatuje. Wtedy też wszyscy kochaliśmy PZPR. No ale co się dziwić jakby nie było lider tej partii jest wykształcony w tamtych czasach to i wprowadza zasady z minionej epoki a niestety ciemny lud w to wierzy a jeszcze jak ksiądz dobrodzij z ambony ogłosi, że PIS jest super to ciemnogród uwierzy
Deuter
3 lata temu
Nie mnie to nie dziwi Nowoczesna to wybitne indywidualności a jeszcze do tego Rysiek wybitny bankowiec nie umiejący podliczyć kasy swojej partii i do tego uczeń Boga 20 wieku niejakiego Leszka.
Kroloo
3 lata temu
Pis ma 41% poparcia w sondażu , ale napewno bedzie miał wiecej procent bo dobrze rządzi
Może nie?
3 lata temu
Pytałem z ciekawości kilkudziesięciu bliższych i dalszych znajomych. Żaden nie poparł PiS. Skąd więc te wyniki, bo bardziej wierzę jednak znajomym. Kłamcy i manipulatorzy, co widać na każdym kroku w TVPis i radiopis.
bDUBRZyP
123
3 lata temu
Nowy sondaż CBOS ( Centralne Biuro Oszukiwania Społeczeństwa ) Jak zwykle podaje super info że PiS jest na szczycie, inaczej nie może być, jak PO było u władzy to pamiętam podawali że PO ma najwyższe notowania, hahahaha ta instytucja jest jak chorągiewka na wietrze i nie można im wierzyć, nawet za grosz.
san
3 lata temu
nowozłodziejska ma 11% ale jak sobie tanie wino kupi
Anna
3 lata temu
Nowoczesna spłaca długi;-)
ojojojojo
3 lata temu
Wietnamcom mowimy DOSC!!! 2h temu Ciekawe dlaczego przez tyle lat rzadzenia mafii PO i im podobnych nigdy nalotow na Wolke nie bylo!! Brali zapewne w lape i Polska byla rajem dla przekretasow!!! Dlatego teraz totalna opozycja tak wrzeszczy!!! Patrzec sie nie da na te geby wietnamczykow zyjacych z przemytu, wzbogacajacych sie na Polakach, jezdzacych brykami z ktorych ledwie ich widac, mieszkania na Ochocie, w Raszynie, zakupy pelne kosze w Auchan w Jankach, skad to maja wszystko, ?? Wiadomo, z przekretu a polskie panstwo im na to pozwala!!!! Mnoza sie na potege, s koly pelne wietnamcow, przedszkole nowe w Raszynie pelne wietnacxykow, dla Polakow miejsc brak , czy wietnamce placa jakies podatki, a korzystaja ze wszystkiego, z podatnika polskiego!
gosc
3 lata temu
Wracamy do czasów Komuny. Ludzie sobie a propaganda sobie. Gospodarka leży, małe przedsiębiorstwa padają, ceny rosną, banki nie chcą już pożyczać pieniędzy na 500+ ale poparcie rośnie. GDZIE??? ja się pytam, gdzie to poparcie? A tak na marginesie te 500+ to jeszcze nasze prawnuki będą spłacać... Gerek też kiedyś pożyczał - ale przynajmniej coś się budowało. Teraz pożyczają i dają ludziom na przeżarcie. To jest sukces? POWODZENIA !!!
Tu i teraz
3 lata temu
...jakie poparcie ? ostatnio ePISkopat miał 150 % a teraz zaledwie 41 %...znowu kłamią...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić