oprac. oprac. Grzegorz Kłos
|

Oburzająca sprawa wyszła na jaw. Chodzi o wuja księżnej Kate

0
0
0
Podziel się

"Uderzył ją tak mocno w twarz, że upadła na chodnik i straciła przytomność". Tak skandaliczny incydent z udziałem wuja księżnej Kate i jego żony opisuje brytyjski taksówkarz.

Kate Middleton. Jak z rodziną, to tylko na zdjęciu
Kate Middleton. Jak z rodziną, to tylko na zdjęciu (Getty Images)

Pamiętacie, jak na początku roku wybuchł skandal z bratem Meghan Markle? Thomas Lane Markle został aresztowany za jazdę pod wpływem. Testy wykazały, że "miał we krwi poziom alkoholu przekraczający dopuszczalną normę".

Okazuje się, że to nie koniec skandali związanych z rodziną królewską.

"The Sun" publikuje szokujące zeznania taksówkarza, który 2 lata temu wiózł wuja księżnej Kate, Gary'ego Goldsmitha, i jego żonę Julie-Ann Brown.

W aucie doszło do awantury, która przerodziła się w szarpaninę. Kiedy taksówka się zatrzymała, Goldsmith wpadł w szał i z całej siły uderzył żonę w twarz.

Kobieta upadła na chodnik i straciła przytomność. Jak wspomina kierowca, wuj księżnej Kate zostawił ją na ziemi i skierował kroki do ich mieszkania.

Przerażony kierowca zadzwonił od razu na policję. Tak opisuje aresztowanie Goldsmitha:

- Początkowo przyjechało dwóch oficerów, którzy zadzwonili po wsparcie. Ostatecznie pojawiło się 6 funkcjonariuszy i 3 lekarzy. Policjanci zapukali do drzwi. Podszedłem do drzwi, a oni spytali mnie, czy to on. Weszli do środka i chwilę później wyszli z nim w kajdankach. Wsadzili go na tył vana i odjechali - mówi tabloidowi kierowca, który pod 2 latach "odzyskał pamięć".

0
0
0
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić