o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

"Odrażający" występ rapera. Przyprowadził na scenę kangura

5
Podziel się

Mike Epps, amerykański komik, aktor i raper, tym razem przesadził w robieniu show. Podczas występu przyprowadził na scenę kangura. Zwierzę wyglądało na przerażone. Wymierzyło też cios "żartownisiowi".

"Odrażający" występ rapera. Przyprowadził na scenę kangura
(YouTube, screen)
bEDFdZMB

Mike Epps przyprowadził kangura podczas występu Eppsa na Festiwalu Śmiechu, który odbył się w piątek w Detroit. Zwierzę było oszołomione głośną muzyką i tłumem ludzi. Komik nic sobie jednak z tego nie robił i rozbawiony fotografował się z towarzyszem występu.

Po tym show Epps stracił wielu fanów. Jego występ opisywali jako "odrażający" i "haniebny", a samego artystę nazwali "idiotą". Te wpisy najwyraźniej dały mu do myślenia, bo przeprosił fanów. "Chciałbym powiedzieć, że przekazuję pieniądze fundacji zajmującej się ochroną kangurów! Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem" - napisał artysta.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, że kangur próbował sam ukarać Eppsa, wymierzając mu cios. Na jego szczęście nie mógł się dobrze zamachnąć.

bEDFdZMD
bEDFdZNe
KOMENTARZE
(5)
yhy
4 lata temu
"Mike Epps przyprowadził kangura podczas występu Eppsa" ... przeczytałem na O2 podczas czytania O2
ewa123
4 lata temu
takie coś to szkoda komentować ale ciśnie mi się na usta taka myśl że bardzo chciała bym żeby zwierzęta przez jedną godzinę mogły myśleć jak ludzie i ludziom za ich głupotę zrobić co żywcem by chciały
wm
4 lata temu
jaka kara dla malpy za meczenie kangura ??????????????????????????
bEDFdZNf
xXxXx
4 lata temu
no nie wierze ... trzy małpy z kangurem na scenie :D))) hehehe
m
4 lata temu
nie moge na to patrzeć!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić