o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Ogromne niedopatrzenie TVN. Odcinek "Kuchennych rewolucji" wywołał oburzenie

176
Podziel się

W dniu pogrzebu pięciu nastolatek z Koszalina TVN wyemitował odcinek "Kuchennych rewolucji", w którym to uczestniczy wybrali się na… wycieczkę do escape roomu. Mniej taktownie już nie mogło być.

Kuchenne rewolucje w Lublinie
Kuchenne rewolucje w Lublinie (Facebook.com)
bDXUaLNN

- Jestem zbulwersowany faktem, że w dniu pogrzebu 5 dziewcząt, które zginęły w pożarze tzw., escape roomu, TVN wyemitowało kolejny odcinek kuchennych rewolucji, w którym bohaterzy odcinka mają wydostać się z escape roomu w ramach tzw. integracji zespołu kuchni. Gratuluje TVN-owi wyczucia i współczucia wszystkim, których dotknęła ta tragedia – napisał do nas jeden z użytkowników.

"Wpadkę" dostrzegli także inni internauci.

- To, co widzę teraz w Kuchennych Rewolucjach, jest przynajmniej dziwne... Pracownicy restauracji, w ramach ćwiczenia, które zleciła Magda, mają wydostać się z escape roomu – czytamy na Twitterze.

bDXUaLNP

10 stycznia w Koszalinie odbył się pogrzeb pięciu nastolatek, które zginęły w jednym z escape roomów na początku stycznia tego roku. Zgodnie z wolą rodziny, msza miała charakter prywatny, w środku są jedynie bliscy dziewczynek. Przed kościołem zgromadziły się jednak tłumy mieszkańców.

Tymczasem wieczorem widzowie TVN mogli obejrzeć powtórkę "Kuchennych rewolucji". Pech, niedopatrzenie, a być może zwykłe zaniedbanie sprawiły, że trafiło na odcinek z Lublina, w którym to uczestnicy rewolucji w ramach integracji zostają zamknięci w escape roomie. Prawdopodobnie nikt nie zwrócił nawet uwagi na to, co dzieje się w tym odcinku.

A przypomnijmy, że ta rewolucja nie należała do najbardziej kontrowersyjnych w historii programu. Właściciel pizzerii Vincenti nie radził sobie z organizacją pracy zespołu i w ogóle zarządzaniem kuchnią. Charyzmatyczny Włoch, który w lokalu przyrządzał pizzę, miał ogromne opory przed współpracą z Magdą Gessler. Czuł się urażony tym, że Gessler krytykuje jego kulinarne dokonania.

bDXUaLNV

Największym problemem pizzerii było to, że zespół praktycznie w każdej chwili może się zwolnić. Śmieciowe umowy, zero integracji. Był więc wypad do escape roomu, potem wspólne gotowanie, metamorfoza lokalu itd. Gessler przekształciła Vincenti w knajpę Ser-O!-Mania.

W grudniu 2017 roku właściciel postanowił "zakończyć przygodę z prowadzeniem restauracji", jak pisał na Facebooku. – Jesteśmy zmuszeni potraktować to jako bolesną, ale i uczącą lekcję życiową – dodawał.

Teraz lekcję odrabia TVN.

Być może część internautów potraktuje to jako mało znaczący szczegół. Ale warto dodać, że w piątek, 11 stycznia, w polskich kinach premierę miał mieć horror "Escape Room". Miał, bo dystrybutorzy zdecydowali się na wstrzymanie premiery ze względu na tragiczne wydarzenia w Koszalinie.

bDXUaLOq
KOMENTARZE
(176)
Ty
2 lata temu
Bez przesady.
walentyma
2 lata temu
żeby coś takiego oglądać to trzeba mieć kodowskie korzenie!
Volt
2 lata temu
Wystarczy przestać oglądać badziewne programy
bDXUaLOr
Myyy
2 lata temu
A co w tym złego to tylko telewizja puszczają co chcą i kiedy chcą
Bercik
2 lata temu
Tragedia już się zdarzyła i nic tego nie zmieni. Czy będzie emisja programu lub filmu to jest bez znaczenia. Nie popadajmy w paranoję
Folitulipolit...
2 lata temu
Ja się nie dziwię przecież to TVN
Paweł
2 lata temu
Jaka wtopa? Sami robicie aferę i szukacie sensacji
Seniorka
2 lata temu
Gdy widzę M. Gessler na plakatach, odradzam głowę. Jak można z takimi włosami i pazurami wejść do kuchni!
Olo
2 lata temu
A co ma jedno do drugiego,ludzie opamiętajcie się. Jeszcze nie jesteśmy całkowicie chorzy.
Krx
2 lata temu
Śmiać mi się chce z tego artykułu. W wypadkach samochodowych ginie dziennie sporo ludzi. Wiec powinni wycofać wszystkie produkcje gdzie używa się samochodów. Robienie nagonki medialnej takiej jak ten artykuł to wstyd i wpadka a nie jakiś program który został nakręcony kilka miesięcy temu.
Młody
2 lata temu
Mowilem juz dawno, Zabrac koncesję
Aaron Singer
2 lata temu
Gescheft ist gescheft.My Naród Wybrany na trupach naszych pobratymców robimy kokosowe ynteresy a co dopiero na śmierci jakichś gojek.
jo
2 lata temu
Szkoda, że nikt nie zwrócił uwagi, że PiS rządzi od trzech lat i nie zrobił z escape roomami porządku. Co na to TVP?
bDXUaLOj
JARO
2 lata temu
Brak słów. Żadnego poczucia godności. A ta Pani blondyna niech nie udanie rozgoryczoną bo to tylko ściema . Nie ma co się trzymać za głowę tylko trzeba się PUKNĄĆ .
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić