o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Ojciec chłopca, który wisiał na balkonie, został skazany na 3 miesiące. Dziecko uratowano

11
Podziel się

3 miesiące w zawieszeniu i obowiązkowy kurs rodzicielski - to kara, jaką wyznaczył francuski sąd ojcu 4-latka. Mężczyzna nie upilnował dziecka, które zawisło na balkonie. Uratował je imigrant.

Mężczyzna wspiął się na 4. piętro i uratował chłopca
Mężczyzna wspiął się na 4. piętro i uratował chłopca (East News)
bDYWwtOt

Historia 4-latka, który zawisł na balkonie i został uratowany przez imigranta Mamoudou Gassamę, poruszyła Francję. Chłopczyk pod nieobecność swojego ojca wyszedł na balkon i zawisł na nim.

Przed budynkiem zgromadziła się grupa osób. Nikt nie wiedział, jak pomóc dziecku, które wisiało na 4. piętrze. Jednym z przechodniów, który przystanął, był Gassama. Imigrant wspiął się na ścianę i uratował chłopca. Jak się potem okazało, ojciec dziecka wyszedł na zakupy i wrócił później niż zamierzał, bo uruchomił grę i zbierał pokemony.

bDYWwtOv

Imigrant zachwycił swoim czynem nawet prezydenta Francji. Emmanuel Macron zaprosił go na spotkanie, podczas którego osobiście pogratulował odwagi. Przekazał mu również dokumenty przyznające prawo pobytu w kraju i możliwość ubiegania się o pracę.

Gassama złożył podanie o pracę w straży pożarnej. - Zrobię wszystko, żeby się tu dostać - zapewnił. Ojciec, który nie upilnował dziecka, został skazany na 3 miesiące więzienia w zawieszeniu. Musi również przejść kurs rodzicielski, w trakcie którego nauczy się, jak być lepszym ojcem.

Zobacz także: Zobacz także: Mariusz Szczygieł dla WP: 10 reportaży na 100-lecie niepodległości
bDYWwtOB

Źródło: BBC

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYWwtOW
KOMENTARZE
(11)
ak
3 lata temu
Ustawka tobyla
gość
3 lata temu
"wrócił później niż zamierzał, bo uruchomił grę i zbierał pokemony." Łapał pokemony w telefonie a o mały włos nie stracił pokemona w realu. :P
Do
3 lata temu
Podobno ustawka albo małpa liczyła na nagrodę i dostanie
bDYWwtOX
pezet
3 lata temu
tatuś to też imigrant?
oas
3 lata temu
Niedługo przy każdym balkonie będą mieli co najmniej jednego imigranta . Z rodziną . Będą bezpieczni !
asdf
3 lata temu
Podoba mi się wyrok... Oczami wyobraźni widzę już jak w Polandii patologiczne matki plastikowe alimenciary, dla których impreza albo wizyta u kosmetyczki jest ważniejsza od dziecka dostają wyroki więzienia w zawiasach i obowiązkowego kursu rodzicielskiego... No ale cóż to tylko Polandia... Pomarzyć sobie można
Orbit
3 lata temu
Z tego co pamiętam to finalnie dziecko zostalo wciągniete przez sąsiada tego ktorego widzimi na zalączonym zdjęciu. Nie umniejsza to zaslug imigranta ale jest to sprytna manipulacja..
gosc
3 lata temu
został uratowany przez imigranta Mamoudou Gassamę, poruszyła Francję.aaaaaaaaahehehehehehheheheheheheheheheheehheheeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
szak
3 lata temu
Przecież to była ustawka, żeby zmniejszyć nagonkę na tych terrorystów.
1!!!!!!!!!!!!...
3 lata temu
to nie jest ojciec tylko szczun który pyka na telefonie !!!
srattata
3 lata temu
:D słabe to
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić