o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Ojciec uderzył córeczkę. Wydała w kiosku 10 zł na gazetkę

369
Podziel się

Do sieci trafiło przerażające nagranie. Film z monitoringu w kiosku w centrum handlowym pokazuje, jak strasznie ojciec potraktował swoje dziecko.

Ojciec uderzył córeczkę. Wydała w kiosku 10 zł na gazetkę
(liveleak.com)
bEKUBlKJ

Kilka minut przed godz. 15.00 mężczyzna przyjechał na sylwestrowe zakupy. Dziecko zostawił w sklepie w pasażu handlowym, a sam udał się do marketu spożywczego - relacjonuje "Fakt".

Dziewczynka chwilę chodziła po sklepie i oglądała dziecięcą prasę. Z relacji świadków wynika, że miała w ręku 10 zł i bardzo chciała sobie coś kupić. W końcu wybrała jedną z gazet i podeszła do kasy.

W chwili, gdy dziecko płaciło za zakupy, do kiosku wszedł ojciec. Wyrwał dziewczynce czasopismo i zaczął rugać sprzedawczynię.

bEKUBlKL

Proszę oddać mi pieniądze! Dlaczego pani sprzedała gazetę 6-letniemu dziecku? – miał wykrzykiwać w kierunku przestraszonej kobiety.

Sekundę później obrócił się w kierunku przerażonej 6-letniej córki i wymierzył jej cios z otwartej dłoni prosto w twarz. Ten maluszek aż zawył z bólu – dodaje rozmówca "Faktu".

Nagranie trafiło też w ręce policji. Funkcjonariusze ustalili, kim jest ojciec dziewczynki z nagrania. Prawdopodobnie usłyszy prokuratorskie zarzuty dotyczące przemocy nad dzieckiem.

bEKUBlKR

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEKUBlLm
KOMENTARZE
(369)
shiz
4 lata temu
ubić!
Hero
4 lata temu
Opieka społeczna w Polsce jest niewydolna i nieskuteczna w działaniu. A policja, sądy? szkoda gadać....
arek
4 lata temu
Niemcy zalane fala przemocy i gwałtów uczą nas jak wychowywać dzieci.Wczoraj oglądałem relację byłych dzieci z domu dziecka.Przyjechali Niemcy do Domu Dziecka i kazali się poustawiać rzędami na dziedzińcu.Przy okazji strzelali do dziewczynek. Potem jedni weszli na piętra gdzie były dzieci wieku 1,5 do 3 lat i wyrzucali je przez okna jak ptaki.Ci co stali na dole strzelali do lecących dzieci.To robili Niemcy czy partyjniacy od hitlera? Miliony były na froncie setki tysięcy w SS a ukarano tylko 5000 SS-manów a reszta wychowała obecne pokolenie, które nie pamięta co niedawno Neimcy robili i zaczyna moralizować.
bEKUBlLn
arek
4 lata temu
Skoro 85% prasy przejęły niemieckie wydawnictwa to co się dziwić że uderzył? Przecież to rodzic jest odpowiedzialny za wychowanie dzieci a tajemnica poliszynela jest ze Niemcy to nasz odwieczny wróg.Uczą tego w szkołach iw widzimy to w mediach.Dodatkowo ekspansja ekonomiczna Niemiec na Polskę powoduje ogromne zamieszanie w dochodach Polaków a to się przekłada na nerwy i stresy. Przemoc jaka występuje w Niemczech też ma wpływ na Polaków jeśli ten gość nie był Niemcem.Rodzice zawsze bili dzieci i bić będą.Co ciekawe te bite wyszły na porządnych ludzi.Oczywiście nie mowie tu o patologii gdzie się dzieciaka bije bo rodzic ma problemy. Jednak widziałem dzieci wychowywane bezstresowo i dziś sobie matki wyrywają włosy.Dziś nie można dziecku dac klapsa a to z pewnością nie jest normalne bo od wieków się dzieci karciło i wyrzucało pedałów a dziś odwrotnie.Te nowe porządki prowadza do demoralizacji i są sprzeczne z wiedzą i intuicją przekazywana w genach.
oJCIEC
4 lata temu
wolałby na piwo i lub wódkę samolub jeden.
Polska Patolo...
4 lata temu
Patol zrobi sobie następne dziecko na 500+
Adam
4 lata temu
Bydle, pewnie w niedzielę był w kościele....
fiooo
4 lata temu
a sobie smiec kupił wódkę za 22 zł
T1
4 lata temu
Widac ze wprawe ma. Pewnie na żonie ćwiczy.
bremen
4 lata temu
to nie Ojciec tylko ojczym który znęca sie nad dzieckiem jeżeli matka tego dziecka nie wywali z domu tego zwyrodnialca to będzie bił dziecko nadal a ci co go tak bronią to chyba mają takie same metody wychowywania dzieci
sss
4 lata temu
Dlaczego on najpierw zostawił to dziecko same w sklepie skoro ma dopiero 6 lat!!! Szkoda mu było 10 zł!!! Może zamiast dziecku bajkę wolał kupić sobie za te 10 zł piwo albo papierosy...
gość
4 lata temu
Co komu do domu, jak dom nie jest jego.
Agg
4 lata temu
Sama nie lubie. Jak corka wydaje pieniadze na te gazetki bo wolalabym konkretna zabawke (ogladnie i za chwile rzuci w kat) ale wystarczy dziecku wytlumaczyc..to takie trudne?? Skoro mialo dzuecko swoje pieniazki to wydalo na co chce...masakra. a Facetowi dalabym ta dyche a dziecko niech wezmie juz sobie ta gazetke... spaliby sie ze wstydu.
bEKUBlLf
druid
4 lata temu
bydle
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić