Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Ryta
|

Olga Buława na Miss Universe 2019. Zdobyła nagrodę pocieszenia

0
Podziel się

Olga Buława już nie płacze po rozstaniu z Maciejem Musiałem. Łzy otarła, wygrywając jeden z tytułów komplementarnych podczas konkursu Miss Universe.

Olga Buława nie dostała się do Top 20 na Miss Universe 2019
Olga Buława nie dostała się do Top 20 na Miss Universe 2019 (ONS.pl)
bETiwLAl

Olga Buława to Miss Polski 2018. Zanim zdobyła koronę najpiękniejszej, studiowała prawo. Marzyła, by zostać cenionym mecenasem. Jak to jednak w życiu bywa, pasja wygrała z rozsądkiem. 28-latka porzuciła kodeksy i togę na rzecz... lotnictwa. Od pewnego czasu dziewczyna pracuje bowiem jako stewardessa. Dzięki umiejętnościom i ambicji szybko udało jej się awansować i dziś jest szefową pokładu. Spostrzegawczy widzowie z pewnością kojarzą ją też z programu "No to lecę!" emitowanego na TVN Style.

Zobacz także: ZOBACZ WIDEO: Olga Buława wychwala wybory miss. "Tytuł Miss Polski wyzwolił moją kobiecość"

Prywatnie Olga łączona była z Maciejem Musiałem. O ich związku dowiedzieliśmy się dzięki "Super Expressowi", który przyłapał trzymającą się za ręce parę w drodze do kościoła. Jeśli wierzyć informatorom tabloidu, młody aktor i stewardessa spotykali się od kilku miesięcy.

bETiwLAn

- Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny - donosiło źródło Wirtualnej Polski.

Buława szybko otarła łzy i rzuciła się w wir obowiązków - również tych, związanych z tytułem najpiękniejszej. Polka wzięła udział w konkursie Miss Universe. I choć tym razem korony nie zdobyła (wygrała Zozibini Tunzi, reprezentantka RPA), nie wróciła ze Stanów Zjednoczonych z pustymi rękami. Olga została nagrodzona tytułem Miss Universe Koleżeńskości. Gratulujemy!

bETiwLAO
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić