Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Basia Żelazko
Basia Żelazko
|

Oscary 2020: Kasia Łaska wystąpiła na scenie. Łzy wzruszenia

2
Podziel się:

Kasia Łaska to "polska Elza". To ona wykonuje polską wersję utwru "Mam tę moc" w animacji "Kraina Lodu". Podczas rozdania Oscarów przedstawicielki kilku krajów wykonały ten utwór razem, także "nasza" Kasia!

Kasia Łaska
Kasia Łaska (Instagram.com)

W filmie utwór "Into the Unknown" wykonują Indina Menzel i Aurora Aksnes. Polska Elza śpiewa głosem Katarzyny Łaski. Polka znalazła się w gronie artystek, które zaśpiewały wspólnie "Into the Unknown" podczas rozdania Oscarów. Wybrano także artystki z m.in. Rosji, Tajlandii, Norwegii i Danii.

Po występie nagrała wideo na Instagramie, gdzie opowiedziała ze łzami w oczach o swoim wzruszeniu: "To jest cudowne, wspaniałe!" - powtarzała.

Łaska przez lata związana była z musicalami. Ma na koncie kilka projektów muzycznych i mniejszych ról w programach telewizyjnych. Trudno policzyć za to wszystkie filmy, w których użyczała swojego głosu. Na koncie poza "Krainą Lodu" ma m.in. "Pamiętnik Barbie", "Alvina i Wiewiórki", "Ricka i Morty'ego".

Była też jedną z bohaterek youtube'owego programu "Widzę głosy", w którym opowiadała o swojej pracy.

Zdradziła, że była w szoku, gdy dostała propozycję śpiewania partii wokalnych Elzy w "Krainie Lodu" (pozostałe dialogi to praca Lidii Sadowej)
. Indina Menzel, która użycza głosu w oryginalnej wersji, jest od lat jej największym wzorem.

- Ach, uwielbiam ten film. Jest to absolutnie mój numer jeden. Razem z Lidią Sadową udało nam się stworzyć super postać - mówiła.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(2)
Ddd
3 lata temu
Gratulacje 👏👏👏
Ddd
3 lata temu
👏👏👏
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić