pogoda
Bywało lepiej…
oprac. Magdalena Nałęcz
aktualizacja

Oświadczenie adwokata Tomasza Grodzkiego. Posypią się pisma przedprocesowe

24 reakcje
0
1
23
Podziel się

Pełnomocnik Tomasza Grodzkiego po raz kolejny podkreślił, że zarzuty łapówkarstwa wysuwane pod adresem marszałka Senatu są nieprawdziwe. Osoby, które twierdzą inaczej, mogą się liczyć z przykrymi konsekwencjami. Niedługo dostaną pisma przedprocesowe.

Tomasz Grodzki jest oskarżany o przyjmowanie łapówek

"W imieniu mojego Mocodawcy pragnę jeszcze raz stanowczo oświadczyć, że Prof. Tomasz Grodzki nigdy nie żądał od nikogo korzyści majątkowej, nie przyjął takiej korzyści, jak również nie uzależnił udzielenia pomocy lekarskiej od takiej korzyści" - poinformował w oświadczeniu mec. Jacek Dubois.

Na tym nie poprzestał. Dodał, że marszałek Senatu zobowiązał go do podjęcia konkretnych działań. Te Grodzki zapowiadał w niedzielę w programie WP #Newsroom. Adwokat wystąpi do redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza o sprostowanie podawanych "nieprawdziwych i naruszających dobra osobiste informacji".

Dubois ma również wezwać pismem przedprocesowym radnego Sejmiku z PiS Karola Guzikiewicza do "zaprzestania naruszania dóbr osobistych i usunięcia tych naruszeń". Chce również złożyć w prokuraturze zawiadomienie o "możliwości popełnienia przestępstwa z art. 238 kk polegającego na złożeniu fałszywego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa".

Działacz gdańskiej Solidarności, który informował CBA o swoich podejrzeniach, wcześniej dał do zrozumienia, że on również może wytoczyć proces Grodzkiemu.

"Mój Mocodawca nic będzie komentował tych pomówień uważając, że poniżej godności lekarza jest publiczna polemika z tego rodzaju nieprawdziwymi zarzutami" - dodał w oświadczeniu Dubois.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

23
0
1
Polub o2 na Facebooku:
KOMENTARZE
(23)
Dymisja
1 tyg. temu
Człowieku nie ośmieszaj Polskiego SENATU
T
1 tyg. temu
On dostawał tylko przez fundację
WYBORCA
1 tyg. temu
wysuwane pod adresem marszałka Senatu są PRAWDZIWE
as
1 tyg. temu
COŚ NOWEGO HAHAHAHA PAPUGA STRASZY HAHAHAHA
wania
1 tyg. temu
Łapówki sie nie żąda łapówki z grzeczności się daje.
Najnowsze komentarze (23)
Dymisja
2 dni temu
Panie Grodzki jesli pan czysty to bądź spokojny chłopie ale są widać ludzie że płacili odpowiednie instytucje sprawdzą sprawdzają.Fundacja dobry żart.Szkoda ze pan wybrał PO KO.
lllllllllllll...
6 dni temu
Emeryci tez sa starzy i niepełnosprawni i 13 emerytura z tego funduszu powinna być wypłacona . Tej krzykaczce z Sejmu sie wszystko należy , nawet miejsce w Sejmie . może wreszcie jej starczy pieniędzy perfidnej babie z głodu sie tak rozdzierała .
LLLLLLLLL
6 dni temu
Nie blokuj ustawy o 13 emeryturze , bo emeryci łapówek nie dostają i nie mają 9 tys, tylko 900,-zł. jakie uczciwe PO Z MARSZAŁKIEM RATUNKU
Leszek
1 tyg. temu
Oni naprawdę narobią w końcu w majty ze złoci za przegrany senat i będzie wielki SMRÓD!!!!
Sum
1 tyg. temu
Guzikiewicz to ten obronca I wielbiciel ksiedza pedofila Jankowskiego???? Czy to ten co zawsze morde wydziera?? Ale to normalne ze dzwonil glosno bije bo PUSTY!!!!!
Brawo- im wię...
1 tyg. temu
Walić w prawackie szmatławce i gryzmolące tam pisarzyny! Z torbami puścić jarkowych kłamców i manipulatorów!,
fwojt
1 tyg. temu
wiem ze wiele ludzi mu dawali kasę ale nie chcą się babrać z tym łapówkarzem
dafi
1 tyg. temu
kiedyś grodzki powiedział do mojego teścia ze to nie umieralnia i umierać to do domu.to było w szpitalu w zdunowie.teść nie wiedział że jest nieuleczalnie chory.to tyle w temacie.
dziacho-1963
1 tyg. temu
Grodzkieg On dostawał tylko przez fundację nie ośmieszaj Polskiego SENATU
oszukany prze...
1 tyg. temu
Mam rozumieć że adwokat grodzkiego próbuje zastraszyc tych którzy mogli paść ofiarą nieuczciwych praktyk. Trochę czasu minęło, ale mam nadzieję że potencjalne ofiary o ile takie były nie będą się przejmować tymi groźbami i przedstawią swoje przeżycia.
wewewewewe
1 tyg. temu
Guzikiewicz zabłysnął tym że chciał Jarusiowi postawić w stoczni gdańskiej pomnik za życia buahahahahahahahahaha
as
1 tyg. temu
COŚ NOWEGO HAHAHAHA PAPUGA STRASZY HAHAHAHA
😜
1 tyg. temu
U LA LA trole się zleciały. A jak prezesik i 50 tysia? A majątek klamczuszka Mateusza?
WYBORCA
1 tyg. temu
wysuwane pod adresem marszałka Senatu są PRAWDZIWE
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić