Wróć na
oprac. Magdalena Nałęcz
|

Oświadczenie adwokata Tomasza Grodzkiego. Posypią się pisma przedprocesowe

26
Podziel się

Pełnomocnik Tomasza Grodzkiego po raz kolejny podkreślił, że zarzuty łapówkarstwa wysuwane pod adresem marszałka Senatu są nieprawdziwe. Osoby, które twierdzą inaczej, mogą się liczyć z przykrymi konsekwencjami. Niedługo dostaną pisma przedprocesowe.

Tomasz Grodzki jest oskarżany o przyjmowanie łapówek
Tomasz Grodzki jest oskarżany o przyjmowanie łapówek (PAP, Wojciech Olkuśnik)
bCztmWuZ

"W imieniu mojego Mocodawcy pragnę jeszcze raz stanowczo oświadczyć, że Prof. Tomasz Grodzki nigdy nie żądał od nikogo korzyści majątkowej, nie przyjął takiej korzyści, jak również nie uzależnił udzielenia pomocy lekarskiej od takiej korzyści" - poinformował w oświadczeniu mec. Jacek Dubois.

Na tym nie poprzestał. Dodał, że marszałek Senatu zobowiązał go do podjęcia konkretnych działań. Te Grodzki zapowiadał w niedzielę w programie WP #Newsroom. Adwokat wystąpi do redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza o sprostowanie podawanych "nieprawdziwych i naruszających dobra osobiste informacji".

Dubois ma również wezwać pismem przedprocesowym radnego Sejmiku z PiS Karola Guzikiewicza do "zaprzestania naruszania dóbr osobistych i usunięcia tych naruszeń". Chce również złożyć w prokuraturze zawiadomienie o "możliwości popełnienia przestępstwa z art. 238 kk polegającego na złożeniu fałszywego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa".

bCztmWvb

Działacz gdańskiej Solidarności, który informował CBA o swoich podejrzeniach, wcześniej dał do zrozumienia, że on również może wytoczyć proces Grodzkiemu.

"Mój Mocodawca nic będzie komentował tych pomówień uważając, że poniżej godności lekarza jest publiczna polemika z tego rodzaju nieprawdziwymi zarzutami" - dodał w oświadczeniu Dubois.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bCztmWvC
KOMENTARZE
(26)
Dymisja
6 miesięcy temu
Człowieku nie ośmieszaj Polskiego SENATU
T
6 miesięcy temu
On dostawał tylko przez fundację
WYBORCA
6 miesięcy temu
wysuwane pod adresem marszałka Senatu są PRAWDZIWE
bCztmWvD
as
6 miesięcy temu
COŚ NOWEGO HAHAHAHA PAPUGA STRASZY HAHAHAHA
no possumus
6 miesięcy temu
Zastrasza ludzi bo czuje ze ma władzę tak robi tylko tchórz..doprowadził szpital do ruiny to fakt a sam brał kasę. Przez takich konowałów umarła moja matka.
Najnowsze komentarze (26)
"Staromodny"
4 miesiące temu
Człowiek na kierowniczym stanowisku Organu Państwowego stanowiącego dla mnie prawo winien być nieskazitelny, a tu jest oczywista wątpliwość. Winien On niezwłocznie zrezygnować, jak człowiek honoru - chyba że go nie ma
sens
4 miesiące temu
Panie Grodzki nie procesuj się pan z dziennikarzami , bo oni robią co do nich należy , ale jak masz pan odwagę spojrzeć im w oczy to z tymi którzy dawali ci łapówki i nie strasz ich pan .Sam pan powiedział ,cytat , nie brałem łapówek jako lekarz ,koniec cytatu .To brał pan jako kto ,jako przedstawiciel fundacji ?.
RH(R21)
4 miesiące temu
POdaj się Panie Grocki do dymisji,bo tylko ośmieszasz Pan urząd Marszałka Senatu.Najpierw zastraszanie swoich pacjentów,następnie kneblowanie ust i zastraszanie dziennikarzy Radia Szczecin i TVP.Tak wygląda demokracja w wykonaniu totalnej opozycji PO-KO.Ludzie jacy wy jesteście obłudni i POdli.
Dymisja
6 miesięcy temu
Panie Grodzki jesli pan czysty to bądź spokojny chłopie ale są widać ludzie że płacili odpowiednie instytucje sprawdzą sprawdzają.Fundacja dobry żart.Szkoda ze pan wybrał PO KO.
lllllllllllll...
6 miesięcy temu
Emeryci tez sa starzy i niepełnosprawni i 13 emerytura z tego funduszu powinna być wypłacona . Tej krzykaczce z Sejmu sie wszystko należy , nawet miejsce w Sejmie . może wreszcie jej starczy pieniędzy perfidnej babie z głodu sie tak rozdzierała .
LLLLLLLLL
6 miesięcy temu
Nie blokuj ustawy o 13 emeryturze , bo emeryci łapówek nie dostają i nie mają 9 tys, tylko 900,-zł. jakie uczciwe PO Z MARSZAŁKIEM RATUNKU
Leszek
6 miesięcy temu
Oni naprawdę narobią w końcu w majty ze złoci za przegrany senat i będzie wielki SMRÓD!!!!
Sum
6 miesięcy temu
Guzikiewicz to ten obronca I wielbiciel ksiedza pedofila Jankowskiego???? Czy to ten co zawsze morde wydziera?? Ale to normalne ze dzwonil glosno bije bo PUSTY!!!!!
bCztmWvv
Brawo- im wię...
6 miesięcy temu
Walić w prawackie szmatławce i gryzmolące tam pisarzyny! Z torbami puścić jarkowych kłamców i manipulatorów!,
fwojt
6 miesięcy temu
wiem ze wiele ludzi mu dawali kasę ale nie chcą się babrać z tym łapówkarzem
dafi
6 miesięcy temu
kiedyś grodzki powiedział do mojego teścia ze to nie umieralnia i umierać to do domu.to było w szpitalu w zdunowie.teść nie wiedział że jest nieuleczalnie chory.to tyle w temacie.
dziacho-1963
6 miesięcy temu
Grodzkieg On dostawał tylko przez fundację nie ośmieszaj Polskiego SENATU
oszukany prze...
6 miesięcy temu
Mam rozumieć że adwokat grodzkiego próbuje zastraszyc tych którzy mogli paść ofiarą nieuczciwych praktyk. Trochę czasu minęło, ale mam nadzieję że potencjalne ofiary o ile takie były nie będą się przejmować tymi groźbami i przedstawią swoje przeżycia.
wewewewewe
6 miesięcy temu
Guzikiewicz zabłysnął tym że chciał Jarusiowi postawić w stoczni gdańskiej pomnik za życia buahahahahahahahahaha
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić