o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|
aktualizacja

Oświadczenie księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Nie chcą być już częścią rodziny królewskiej

25
Podziel się

- Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową - zaczęli swój post Meghan i Harry. Planują też dzielić życie między Anglię a USA.

Książę Harry i księżna Meghan
Książę Harry i księżna Meghan (123RF)
bDYejrcl

Meghan Markle i książę Harry wydali szokujące oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małżeństwo zdecydowało, że odsuwa się od rodziny królewskiej i będzie starać się o niezależność finansową.

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - zaczęli swój wpis Meghan i Harry.

Zobacz także: ZOBACZ: Meghan Markle ratuje dobre imię. Ustawka w programie Ellen
bDYejrcn

W dalszej części postu para podkreśliła, że chce dzielić czas między Anglię a USA, gdzie mieszka rodzina Meghan Markle.

- Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale, w tym na uruchomieniu naszej nowej organizacji charytatywnej.

Meghan Markle i książę Harry są bardzo podekscytowani nowymi wyzwaniami.

bDYejrct

- Z niecierpliwością oczekujemy na udostępnienie pełnych szczegółów tego ekscytującego następnego kroku we właściwym czasie, ponieważ nadal współpracujemy z Jej Wysokością Królową, Księciem Walii, Księciem Cambridge i wszystkimi odpowiednimi stronami. Do tego czasu proszę przyjąć nasze najserdeczniejsze podziękowania za nieustające wsparcie - napisali.

Być może decyzja pary spowodowana jest nieustannymi atakami w kierunku Meghan Markle ze strony brytyjskiej prasy, a także jej przeciwników. Nie od dziś wiadomo, że księżna nie była najbardziej lubianą osobą na dworze królewskim i w wydanym niedawno oświadczeniu jasno podkreślono, że jest tym psychicznie zmęczona.

Całe oświadczenie poniżej.

bDYejrcO
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(25)
wsty
rok temu
Czy to o nim książe Karol powiedział, że nie jest jego synem?
NNZ
rok temu
Coś ćwiczą... dobrze się jemu trafiło.. wie o czymś z czym inni walczą albo się poddają.
Buu
rok temu
Niech w takim razie zakasaja rękawy i do pracy
bDYejrcP
Janusz
rok temu
Jego prawdziwy tato będzie dumny z syna
Meee
rok temu
Zadziwia ale członkowie rodziny królewskiej są bezustannie narażeni na głupoty medialne... A pewnie chcieliby normalnie rzyc bez szumu i durnot
jaa
rok temu
Hm Archie niech sie przyzwyczaja do USA czy Kanady bo wiecznie żyć z Harrym nie będzie? Zrobią organizację charytatywną i będą z niej żyli to ciekawe, jak Owsiak? zy ala fundacja od Kwaśniewskiej? Widać można dobrobić się na tych wszystkich fundcjach i żyć dalej niczym królowie a biedaki bedą wpłacały pieniążki, częśc na szczytny cel, podróże małe i duże do przekazywania kasy i fotografowania się, a częśc na wakacje i zachcianki. Bo niby za co to kupią?
deer
rok temu
przynajmniej ci może beda normalnymi człowiekami w odróżnieniu od ich familii
oldboy
rok temu
Konto pełne ,to i można isc na swoje !
bbb
rok temu
Ale wy jesteście wredni (komentujący)... Jak są członkami rodziny królewskiej to darmozjady, na utrzymaniu podatników. Gdy chcą się uniezależnić, na co ich z pewnością stać, to piszecie rasistowskie, ohydne teksty, które ich obrażają w innym kierunku!
Misia
rok temu
Harry zawsze będzie cekebrytą czy to mu się podoba czy nie. Jeśli do tej pory narzekali na złą prasę to teraz mogą mieć tylko gorszą. Megan wiedziała na co się decyduje wychodząc za Harego. To z jej strony wyrachiwanw działanie.
asdasdasd
rok temu
oni nie pasuja do siebie , czy tylko ja to widze ? a jestem facetem , ten rudy ta czarna , razem nijak ich nie widze, no sorki takie mam zdanie nie mam nic przeciwko malzenstwom mieszanym , ci mi sie po prostu nie widza i tyle.
kij
rok temu
I kij im w żyć.
POtwiedza się
rok temu
się starodawna maksyma o rudych. Kupujemy popcorn i czekamy kiedy (już nie)książe ogłosi się "afroamerykaninem"
bDYejrcH
POtwiedza się
rok temu
starodawna maksyma: jak rudy to wredny. Kupujemy popcorn i czekamy kiedy (już nie)książe ogłosi się "afroamerykaninem"
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić