o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Oto sejmowi lenie. Nie zabrali jeszcze głosu, a biorą wielkie pieniądze

9
Podziel się

Bożenna Bukiewicz, Tomasz Kucharski i Leonard Krasulski - to nazwiska najmniej aktywnych posłów. Nie zabierają w parlamencie głosu i unikają też interpelacji.

Sejm
Sejm (PAP, Tomasz Gzell)
bEaziOrV

Bożenna Bukiewicz jest posłanką Platformy Obywatelskiej od 2005 roku. Przez dziesięć lat była przewodniczącą partii w okręgu lubuskim. Na swoim koncie ma jedną interpelację. Wypowiedzi w Sejmie VIII kadencji - zero.

Tomasz Kucharski jest posłem PO. W przeszłości był znakomitym sportowcem. Razem z Robertem Syczem wywalczył w wioślarski dwa złote medale w Sydney i Atenach. Pięciokrotnie był wioślarskim mistrzem świata. Startował z okręgu lubuskiego. W Sejmie głosu jeszcze nie zabrał, nie złożył także żadnej interpelacji.

Swój brak aktywności tłumaczy w ten sposób: Osób, które są aktywne w Sejmie jest bardzo dużo. Czasami występowanie z podobnymi pytaniami w mojej ocenie mija się z potrzebą. Tak naprawdę pracuję w terenie z ludźmi i na tym się skupiał - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

bEaziOrX

Leonard Krasulski to poseł PiS. W Sejmie zasiada od 2005 roku. Startował w okręgu elbląskim. On także ani razu nie wypowiedział się Sejmie tej kadencji.

"Super Express" przedstawił dla porównia statystyki najaktywniejszego z posłów. To Grzegorz Furgo z PO. Na swoim koncie ma już 126 wystąpień na sejmowej mównicy i 424 interpelacje.

Źródło: "Super Express".

bEaziOsy
KOMENTARZE
(9)
ziomek Paliko...
4 lata temu
tu trzeba przyznać że nasz kochany Rysiek uczciwie zarobił te pieniądze a stowarzyszenie polskich kabareciarzy powinno przyznać mu specjalnego Nobla.
szambonurek
4 lata temu
A fe . Napuszczanie na siebie nawzajem , to perfidna metoda skłócania ludzi . Tutaj cały czas to jest i się chyba nie zmieni .
ko ko ko
4 lata temu
jak mają mówić byle co to lepiej by wcale nie gadali nic
bEaziOsz
Otaku
4 lata temu
W POlskich kiepskich partiach panuje "wodzostwo". Jest jeden goguś która ma setkę przydupasów. Tylko patia KUKIZ15 prezentuje się świetnie...
Huh
4 lata temu
Jak sama powiedziala osob aktywnych jest bardzo duzo wiec te nie aktywne powinny zmienic zawod skoro sa tam zbedne
trr
4 lata temu
Twoje miejsce panie Tusk jest w więzieniu, za te wszystkie afery i grabieże!! i mam wielką nadzieję, że PiS tam pana zaprowadzi na długie lata!! i pana kolesi z PO również!!
szczepanh_77
4 lata temu
chcielibyście gadać głupoty i ciągnąć kasę z budżetu , przyznajcie się ;-))
carlos
4 lata temu
126 wniosków formalnych o przerwę i 424 interpelacje o zasadność zgłoszonych wniosków formalnych....:)
Int3Iigentny ...
4 lata temu
Dobra zmiana! HA HA HA A HA! Chyba świń przy korycie! A kwiczą głośniej i dużo bardziej żarłoczne niż przednie! A o rozpanoszeniu się cmentarnych chciwców (zwanych też czarną mafią) to już nawet nie wspominam!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić