o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Otwórz konto, dostaniesz 100 zł w Biedronce. Nowa promocja Nest Banku, a Biedronka nic nie wie

1
Podziel się

Każdy, kto do końca września otworzy konto w Nest Banku, otrzyma kartę podarunkową do Biedronki na 100 złotych. To nowa promocja banku. Co jednak ciekawe, sieć sklepów nic o tym nie wiedziała.

Biedronka nic nie wie o nowej promocji Nest Banku
Biedronka nic nie wie o nowej promocji Nest Banku (PAP, Wojciech Pacewicz)
bESOVNKd

O promocji informowaliśmy w ubiegłą środę. Ta rozpoczęła się w ostatnią środę i potrwa do końca września. Ma być związana z rozpoczęciem roku szkolnego, stąd też nazwa "Witaj Szkoło".

Pieniądze do wydania w dyskoncie otrzymają jednak nie wszyscy, a tylko tysiąc pierwszych klientów. Skorzystać mogą tylko ci, którzy do tej pory nie mieli w Nest Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Co jednak ciekawe, o nawiązanej "współpracy" nie wiedziała Biedronka, o czym informuje na Twitterze Paweł Jachowski, dziennikarz portalu wiadomoscihandlowe.pl.

bESOVNKf

Postanowiliśmy zapytać u źródła. "Właściciel Nest Banku zakupił od nas karty podarunkowe Biedronki, pozwalające na zakupy we wszystkich sklepach sieci na terenie całego kraju" - potwierdza Jeronimo Martins Polska.

Zobacz także: Zobacz też: Na czym polega fenomen świeżaków?

"Zaznaczamy jednak, że nie mieliśmy wiedzy, że zakupione karty podarunkowe zostaną wykorzystane w ramach jakiejkolwiek akcji promocyjnej banku" - czytamy dalej w stanowisku sieci handlowej.

bESOVNKG
Źródło:
WP Finanse
KOMENTARZE
(1)
Babcia Fela
4 lata temu
Przecież każda Biedronka (czytaj: sklep)nie musi o tym nic wiedzieć; Nest Bank zakupił karty podarunkowe (co potwierdza właściciel sieci sklepów) i reszta informacji nie powinna budzić sensacji, bo bank ma prawo się promować, jak chce przecież ma fundusze na reklamę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić