REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 5 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Jakub Zagalski09.11.18 (11:09)

Owen Wilson nie chce zobaczyć nowo narodzonej córeczki. Zrobił test na ojcostwo

Ma trójkę dzieci z trzema różnymi kobietami. O dwóch starszych synach mówi z dumą i bierze udział w ich wychowaniu. Lyla Aranya Wilson na razie nie może liczyć na takie względy.
Getty Images/Instagram

- Aktor odmówił spotkania z córką. Już w czerwcu zaznaczył w sądzie, że nie chce mieć prawa do wizyt i sprawowania opieki nad dzieckiem – donosi "Us Magazine".

Mowa o Lyli Aranyi Wilson, która przyszła na świat 9 października. Jej matką jest Varunie Vongsvirates, z którą aktor miał luźny związek przez pięć lat. Kiedy dziewczynka przyszła na świat, Owen poddał się testowi na ojcostwo i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza traktować córeczki tak samo jak dwóch synów z poprzednich związków.

REKLAMA

Aktor ma 7-letniego Roberta i 4-letniego Finna. Choć dawno zerwał z ich matkami, to stara się uczestniczyć w wychowaniu chłopców. I kiedy wypowiada się publicznie na ich temat, na przykład w programie Ellen DeGeneres, to sprawia wrażenie dumnego ojca.

- To prywatna sprawa i dalsze komentowanie jest nie na miejscu - mówił rzecznik aktora, zapytany przez prasę o powód odrzucenia córeczki.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij