o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Bartosz Goluch
|
aktualizacja

"Paluch Angeli" i mocne słowa nt. Alfiego Evansa. Cejrowski nie gryzł się w język

28
Podziel się

Wojciech Cejrowski słynie z ciętego języka i radykalnych poglądów. W czwartkowym odcinku "Minęła 20" krewki podróżnik zagalopował się jednak do tego stopnia, że zainterweniować postanowił prowadzący program Michał Rachoń.

Wojciech Cejrowski nie krył wzburzenia sprawą Alfiego Evansa
Wojciech Cejrowski nie krył wzburzenia sprawą Alfiego Evansa (TVP Info)
bECNOflx

Pierwszą kwestią, która poruszyła Cejrowskiego, było przesłuchanie Donalda Tuska ws. katastrofy smoleńskiej. Publicysta przypomniał, że zeznania współpracowników byłego premiera odbiegają od tych, które złożył niedawno Tusk.

- Donald [Tusk] nie kwestionował doniesień swoich współpracowników, które wyciekły do prasy. Nie kwestionował, że rozmawiali z Putinem o oddaniu Wilna i Lwowa Polakom, Smoleńsku i Wilnie… Dzisiaj mówi, że to nieprawda. Pytanie kiedy mówił prawdę? - zastanawiał się na antenie TVP Info.

Podróżnik kpił również z wersji byłego premiera, według której to Szef KPRM Tomasz Arabski "zarządzał" harmonogramem oraz przebiegiem jego wizyt.

bECNOflz

- Tusk nie rozumie koncepcji zarządzania. A może to jest koncepcja brukselska? Zarządzający na szczycie nie zarządza, tylko spod spodu jest zarządzany paluchem jakiejś Angeli na przykład… Normalnie jest tak, że to premier nadzoruje pracowników, których zatrudnia - drwił.

Cejrowski z przekąsem odniósł się również do wyników sondażu, w którym prawie połowa respondentów zadeklarowała, że nie chce powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki. Podróżnik powiedział, że "skoro już teraz 49 proc. Polaków traktuje go jak coś, co się przylepiło do buta, to liczy, że Tusk wróci".

Zobacz także: Zobacz także: "On byłby kiep, gdyby tego nie wykorzystał". Miller o Tusku

"Mówiono, że Alfie zdechnie"

Prawdziwe wzburzenie Wojciecha Cejrowskiego wywołała jednak dopiero sprawa Alfiego Evansa - chłopca, któremu odmówiono dalszej pomocy w brytyjskim szpitalu. Mówiąc o tej kwestii, nie gryzł się w język.

bECNOflF

- Nie ma żadnego uzasadnienia, by nie pomóc temu dziecku. Rodzice musieli przemycać do szpitala maskę tlenową. Nie ma uzasadnienia, dla którego nie można wywieźć tego dziecka do Włoch, gdzie zaoferowano mu pomoc. Mówiono, że dziecko zdechnie po trzech minutach od odebrania maski tlenowej. Nie zdechło - grzmiał.

Na słownictwo Cejrowskiego zwrócił uwagę Michał Rachoń, który poprosił go o opanowanie emocji. Publicysta odparł, że jedynie cytuje wypowiedź ojca chłopca, który miał stwierdzić również, że jego syna "potraktowano gorzej niż usypianego psa".

Źródło: TVP Info

bECNOflG

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bECNOfma
KOMENTARZE
(28)
Wiedza i Życi...
3 lata temu
Cejrowski ma zlecenie za nie złą kasę i to robi co ma w kontrakcie. To przecież TVPis, wiadomo co trzeba robić. Tusk to postrach PIS i musza aktywować tak jak Ojca, tak i ludzi gdzie jest tylko telewizja TVP. Cejrowski to facet, który podatków nie płaci w Polsce czyli sporo kasy mu zostaje na zakup maczet. Spienięży je z dużym zyskiem w dżungli. To biznesmen z dobrą fuchą w TVP i tyle.
Janko
3 lata temu
Skoro Cejrowski szuka sponsora w TVP, to się przejedzie. Kurski sam od lat chodzi po prośbie do prezesa.
Rodzina
3 lata temu
Zwykly cham i prostaczek o SBECKICH korzeniach.....za paszport na kolejne wyjazdy donosil do SB Nawet na wlasna rodzine
bECNOfmb
Gość
3 lata temu
Jeden wart drugiego obaj są produktem tego samego systemu i obaj mają jego etykietę na czole.
gno
3 lata temu
kiedyś był głupi, teraz jest bardzo głupi
rosa
3 lata temu
Cejrowski to hipokryta pełną gębą do tego zakłamany. Niczym nie różni się od osób, które tak chętnie krytykuje a nawet gorzej jest fanatykiem a od takich jak najdalej.
bob
3 lata temu
MAM PYTANIE. Czy Rachoń potrafi uśmiechać się symetrycznie czy tylko tak krzywo i szydząco.
lili
3 lata temu
CYNIK I SZYDERCA OPLOWANIE I LIZANIE WSZYSTKIEGO TYM SIE ZYWIA
kwch
3 lata temu
Lubiłem gościa z początku bez wzgledu na jego poglądy ale widocznie z wiekiem mu coś się zaczęło dziać złego. Dziś się go przykro słucha.
sylwek
3 lata temu
Cejrowski to świnia z samego dna Oceanu.
¤¤¤¤
3 lata temu
A co powiedzial o ustawie 447?
sed
3 lata temu
Telewizja publiczna powinna prezentować jednak jakiś poziom, a taki Cejrowski niestety jest przeciwieństwem dobrego smaku i wychowania więc tym samym mocno zaniża poziom tej telewizji.
anna.bobowska
3 lata temu
Michał Rachoń - bardzo lubię Pana program :)
bECNOflT
xfcgfvh
3 lata temu
cejrowski a pawlowicz
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić