REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Patrycja Ceglińska17.07.17 (10:52)

Pamiętacie dwie Polki, które wysłały prezent dla księżniczki Charlotte? Teraz będą miały okazję poznać ją osobiście

W maju 2015 roku w Wielkiej Brytanii i na całym świecie nie mówiło się o niczym innym, jak narodziny małej Charlotte. Dwie siostry z Polski postanowiły wykorzystać tę okazję do wypromowania innowacyjnej zabawki, którą zaprojektowały.
ONS.pl

Zuzanna Sielicka-Kalczyńska i Julia Sielicka-Jastrzębska stworzyły Szumiącego Misia, który pomaga w usypianiu i uspokajaniu dzieci. Zabawki te automatycznie wykrywają płacz dziecka i włączają szumiący tryb. To wspaniała pomoc dla mam, dlatego dwie Polki zdecydowały się wysłać ten prezent do księżnej Kate z nadzieją, że bardzo jej się spodoba. O ich pomyśle napisały niemal wszystkie polskie media, ale pojawiło się też kilka publikacji na zagranicznych serwisach.

Okazuje się, że Julia i Zuzanna będą miały okazję spotkać się z księżną Kate podczas jej wizyty w Polsce. Middleton, książę William i dzieci odwiedzą m.in. Warsaw Spire, gdzie porozmawiają z przedsiębiorcami i twórcami start-upów. To właśnie wtedy siostry będą miały okazję opowiedzieć o swoim projekcie, który pokochały tysiące matek. Informację tę na swoim profilu na Twitterze zdradził Jakkub Krupa, który jest korespondentem Polskiej Agencji Prasowej w Wielkiej Brytanii.

REKLAMA

Dziewczyny też pochwaliły się wesołą nowiną na Facebooku. Przygotowały też specjalne upominki dla rodziny.
- Dzisiaj dla Whisbear wielki dzień! Za kilka godzin spotkamy się osobiście z brytyjską parą książęcą, Williamem i Kate, którym opowiemy o Szumiącym Misiu i naszej działalności! Whisbear został zaproszony na spotkanie przez Ambasadę Wielkiej Brytanii i Pałac Kensington. Dla rodziny królewskiej przygotowałyśmy specjalne podarunki ze złotą, brytyjską koroną. Trzymajcie kciuki!

Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij