Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Tomasz Repeta
|
aktualizacja

Pani Maria zgarnęła milion. Zdradziła, na co wydała główną wygraną w "Milionerach"

19
Podziel się:

Dokładnie 21 marca po raz drugi w historii polskiej edycji "Milionerów" padła główna wygrana. Pani Maria Romanek odpowiedziała na wszystkie pytania w teleturnieju i zapisała się w historii. Oto, na co wydała wygraną.

Widzowie 8 lat czekali na takie emocje.
Widzowie 8 lat czekali na takie emocje. (Materiały prasowe)

Od momentu, kiedy pani Maria zasiadła naprzeciwko Huberta Urbańskiego w "Milionerach", od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów. Poczciwa emerytowana nauczycielka języka polskiego dostarczyła nie lada emocji i praktycznie od samego początku zaznaczała, że sporą część wygranej przeznaczy na... cele charytatywne. Tak jak zapowiedziała, tak też uczyniła.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Pani Maria Romanek pojawiła się na kanapie "DD TVN" we wtorkowym wydaniu. Podczas rozmowy z prowadzącymi zdradziła, że pieniądze odpowiednio wykorzystała. Dużą część miliona m.in. postanowiła przekazać tym, którzy rzeczywiście tego potrzebują, a sobie zostawiła tylko 10 proc. Toteż wygrana w większości trafiła do wybranych przez nią fundacji. W porannym programie "milionerka" mówiła również o tym, że bardzo dużo w drodze do wygranej zależy od szczęścia i tego, jakie pytania pojawią się na monitorze.

Obecność Marii Romanek ucieszyła widzów, którzy komentowali fotkę opublikowaną na głównym profilu "śniadaniówki". "Przesympatyczna pani Maria. Bije od niej ciepło, szczerość i naturalność. Aż miło się ogląda, widząc, że są jeszcze tacy fajni ludzie jak pani Maria", "Pani Maria, super" – czytamy w komentarzach.

Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(19)
f
4 lata temu
stary moher pedałenowski
drt
4 lata temu
wyda go na rabina taska
Zigi
4 lata temu
Ustawka!
san
4 lata temu
marna ustawka
bratan
4 lata temu
Bzdury i propaganda. "Praktycznie od samego początku zaznaczała, że sporą część wygranej przeznaczy na... " Czyli pełna ustawka.
Tak jest
4 lata temu
Super gościówa. Gratulacje i uściski.
podatnik
4 lata temu
Cele harytatywne, czyli ojciec Ryzyk.
babcia
4 lata temu
bzdura..zwykla ustawka..mydlenie oczu..
ch.b
4 lata temu
Każdy wie, że to była ustawka.
zDFSDG
4 lata temu
Nie jestem jakoś do tego wszystkiego przekonana. Śmierdzi mi to na kilometr ustawką: trochę dostała za udział, resztę przeznaczyła na fundację związaną z tvn. A ludzie będą mówić, że tam można wygrać i będą się zgłaszać. I kto zyskał?
bbbb
4 lata temu
Ostatnie pytanie było najprostsze
Alicja
4 lata temu
Każdy jest kowalem swojego losu. Sorki ale wygraną przeznaczyłabym dla swoich dzieci, wnuków i trochę zostawiłabym sobie kasy, żeby dzieci nie musiały do mnie dokładać w razie choroby. No cóż chyba jestem nienormalna, bo nie dałabym nic na tzw. cele charytatywne.
PO ważny kło...
4 lata temu
Boisz się,że twoje dziecko złamie nogę? Niech zacznie od członka.
Racjonalista
4 lata temu
Fajną tę ciocię ma ten Hubert Urbański.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić