o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Partia KORWiN zmieniła nazwę

46
Podziel się

Od teraz partia KORWiN nosi nazwę Wolność. O możliwych zmianach mówiło się już od pewnego czasu, chociaż jej lider nie był zwolennikiem takiego rozwiązania. Jednak w trakcie sobotniego Kongresu Założycielskiego niespodziewanie pojawiła się propozycja, która została przegłosowana.

Partia KORWiN zmieniła nazwę
(PAP/Jakub Kamiński)
bDRVzfLV

Korwin-Mikke zaproponował "Nową Prawicę Rzeczypospolitej Polskiej". Jednak ktoś inny złożył wniosek o zmianę na "Wolność". I to właśnie ten pomysł uzyskał ponad 60 proc. wymaganych głosów i został nową nazwą partii.

Janusz Korwin-Mikke przez kolejne pięć lat będzie prezesem. On i jego wiceprezesi, Robert Jarosław Iwaszkiewicz, Przemysław Wipler, Konrad Berkowicz, Robert Anacki i Dawid Lewicki uzyskali na kongresie absolutorium, pozostając u sterów partii - informuje rp,pl.

Autor: Bartosz Nowak

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDRVzfLX
bDRVzfMy
KOMENTARZE
(46)
Pracodawca
5 lata temu
KOrwin niezależnie w jakiej parit jest mówi o obostrzeniu podatków. Rumunia to zrobiła i już parę firm od nas przeniosło tam siedziby.dla mnie bez podatku dochodowego miał bym więcej kasy na inwestycje i pesje dla pracowników. Jak ktoś siedzi na państwowce i pisze take komentarze i nie prowadzi firmy niech się lepiej nie odzywa.
Świr
5 lata temu
Korwin świrem ? Od razu widać kto ogląda TV publiczną i media należące m.in do Axel Springer. Robią z niego świra tak samo jak z Leppera. Głosujcie dalej na ludzi którzy twierdzą że "Państwo Polskie istnieje jedynie teoretycznie". To co ? Następna władza to Petru z Balcerowiczem i KOD ? Chore jest głosować na te partie i oczekiwać cudów, bo czym się te główne partie różnią ? Pozdrawiam.
Hooy polski
5 lata temu
Popieram Janusza w 100% odkąd ukończyłem 18 lat i chodzę na wybory! Z pisem dobrze przepowiedział bieg wydarzeń. Co myśleliście idioci, że wam PISda? Wiadomo, że dorwali się do władzy dla siebie a nie dla was! Dali wam 500zł, ale za każde dane "pincet" zabiorą siedemset. Nie trzeba być ekonomistą, by to stwierdzić. Państwo Polskie nie ma swojej kasy, tylko kasę podatników! Swoją miałoby, gdyby Spółki Skarbu Państwa wyrabiały zysk np. z eksportu. Niestety, takiego nie ma (pis skłócił nas ze wszystkimi wokół). Wręcz przeciwnie. Nasze podatki dotują spółki państwowe milionowymi dotacjami (typu LOT, kompanie węglowe itp) by kolesie zasiadający w ich radach nadzorczych mieli utrzymane ciepłe i dobrze płatne posadki. A jacy to "fachowcy" to wiemy. Wystarczy przypomnieć sobie "Karierę Nikosia Dyzmy". A wy dalej mnie minusujecie i nie dajecie sobie nic wytłumaczyć. Hooy z wami. Pislam to choroba. Cieżka, psychiczna choroba.
bDRVzfMz
Buuz
5 lata temu
Gdyby doszedł do władzy obalił ZUS i uwolnił szpitale to mógłbym sobie za odłożone pieniążki zrobić kompleksowe badania, bez kolejki. Kładziesz się na dwa dni i zbadają Ci wszystko, za 3,4tys. Gdyby była konkurencja wśród sprywatyzowanych szpitali to ta cena spadła by o 40%. Gdyby okazałosię że jestes zdrowy, to mógłbyś pójść do sklepu i kupić sobie broń do obrony, to by było z zaoszczędzonych podatków. I z pewnością nie było by sytuacji że państwo dotuje ogromnymi środkami obiektów pychy religijnej.
JFK
5 lata temu
Korwin to jeden z najlepszychj polskich polityków , kto mowi ze jest on wariatem pewnie sam jest wariatem . Szkoda ze ludzie sa jednak ograniczeni i wdzá tylko PIS I PO
Najnowsze komentarze (46)
Stiopa
4 lata temu
Klaun i plujka sowiecka na żołdzie Trupina
Zbrozło
5 lata temu
Odkąd rai nas ruskim nie mam do niego krzty szacunku
odporny na gł...
5 lata temu
Szaleństwa ciąg dalszy:(
grubas
5 lata temu
ciekawe moze ktos wie ile waży Welman???
Wolność KorWi...
5 lata temu
:D Kto bogatemu zabroni? Korwin za pieniądze z Rosji już od dziesięcioleci bawi się w najlepsze. Zmienił nazwę juz kilka razy i jeszcze wiele razy zmieni. Tak jak żony :P
bimber.
5 lata temu
Partia Wolność?, a jest za totalnym zakazem aborcji!!!.
goren
5 lata temu
POżydy wzięły łapówy od żabojadów i zacierając rączki czekały jak PiSdy kupią helikoptery po 270 milionów.. Wtedy przez Polskę przeszło by Tsunami że bogaty Kuwejt kupuje po 150 milionów a biedna Polska......typowa dla żydów kombinacja jeden strzał i dwa zające ubite. Tak było z Kennedym, WTC, TU154.. Ale Prezes jest czujny a łapówy trza oddać.
Moja Królewsk...
5 lata temu
"Kto mówi, że jestem wariatem, sam jest wariatem" -- na co dzień słyszy każdy psychiatra
bDRVzfMr
J.M.K.
5 lata temu
Chamstwem jest odmawianie Żydom wolności. To zakrawa na faszyzm.
Van Sutener
5 lata temu
Jeśli przyjąć, że co tysięczny wyborca kwalifikuje się do psychiatryka, partia "Wolność" będzie liczyć 18 000 członków.
bolek
5 lata temu
HA HA HA HA , żydek mówi o wolności , rączki wolne ale w dybach. Korwin odpuść sobie , weź się za wnuki czy dzieci.
JFK
5 lata temu
Korwin to jeden z najlepszychj polskich polityków , kto mowi ze jest on wariatem pewnie sam jest wariatem . Szkoda ze ludzie sa jednak ograniczeni i wdzá tylko PIS I PO
dyrektor cyrk...
5 lata temu
toż to pajac ;-D
dyrektor cyrk...
5 lata temu
toż to pajac ;-D
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić