REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Katarzyna Zdziech05.08.19 (12:08)

Paweł Tomaszewski jest gejem. Aktor dokonał publicznego coming outu

Paweł Tomaszewski to aktor znany z ról w "Hotelu 52" czy "Ojcu Mateuszu". Dzisiaj młody artysta zdecydował się na odważny krok – Tomaszewski powiedział światu, że jest gejem.
AKPA

Paweł Tomaszewski jest gejem – publiczny coming out

Ostatnie kilka miesięcy to burzliwy okres dla społeczności LGBT. Dramatyczne wydarzenia na Marszu Równości w Białystoku sprowokowały publiczną dyskusję na temat osób o odmiennej orientacji seksualnej. Wielu znanych i lubianych celebrytów solidaryzuje się z osobami LGBT. Niektórzy z nich, tak jak Tomasz Mycan dokonali coming outu.

REKLAMA

Głośnym echem odbiła się również akcja w mediach społecznościowych, gdzie pod #jestemlgbt osoby z tej społeczności deklarowały swoją przynależność jako zwykli obywatele Polski.

Na taki krok zdecydował się również aktor Paweł Tomaszewski, ujawniając, że jest gejem. Młoda gwiazda w poście na swoim profilu instagramowym szczerze mówi o depresji i o tym, jak się czuje jako osoba LGBT.

"Doktor powiedział, że to depresja. Utajona, czyli bardziej sprytna (s*ka). Przyjmijmy taką nazwę. Ok. Niczego to nie zmienia. Biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy, ale jak ma być przyjaźniejszy wśród ludożerców. I choć w istocie lgbt to ja, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole. Ta przynależność tylko częściowo definiuje mojego człowieka. Ważne co masz w głowie, czy masz talent i coś pięknego w sobie" – pisze Tomaszewski.

Aktor dodaje, że nie jest pierwszą osobą homoseksualną w rodzinie, jednak tylko on zebrał się na odwagę i powiedział publicznie o swojej orientacji.

Paweł Tomaszewski wyznaje również, że jest katolikiem. Pod koniec zadaje swoim obserwatorom wymowne pytanie: "Co się stało ze znakiem pokoju? Czy on jest jeszcze aktualny?"

Coming out Pawła Tomaszewskiego poruszył wielu jego fanów, którzy gratulują mu odwagi.

Paweł Tomaszewski – kim jest?

Paweł Tomaszewski urodził się w Warszawie, a szkołę teatralną ukończył w Krakowie. Pierwsze aktorskie kroki stawiał na deskach teatrów. Debiutował w roku 2005 w Teatrze Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy.

Przełom w karierze Pawła Tomaszewskiego nastąpił 5 lat później, wtedy aktor otrzymał rolę Jakuba Gwiazdy w popularnym serialu "Hotel 52". Od tamtej pory wystąpił również w: "Ojcu Mateuszu", "Mieście 44" czy "Sztuce kochania".

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij