Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patryk Skrzat
Patryk Skrzat
|

Pełen nienawiści wpis Pawłowicz o Tusku. W komentarzach zaprzecza sama sobie

100
Podziel się:

Zwolennicy Tuska szykują mu huczne przywitanie na Dworcu Centralnym w Warszawie, gdy przyjedzie zeznawać w prokuraturze. Posłanka Krystyna Pawłowicz ma dla nich jedną radę.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (AKPA)

W środę 19 kwietnia Donald Tusk przyjedzie do Warszawy, żeby zeznawać w śledztwie przeciw byłym szefom SKW o podjęcie bez zgody władz współpracy z rosyjskim FSB. Zwolennicy byłego premiera szykują mu gorące przywitanie na Dworcu Centralnym w Warszawie. Z inicjatywy kpi posłanka Krystyna Pawłowicz.

We wpisie na Facebooku nazywa Tuska "przedstawicielem niemiecko-maltańskim w Radzie Europejskiej". Sugeruje także planującym go witać osobom, wyposażenie się w niemieckie i maltańskie flagi.

W komentarzach zawrzało. "Z pani to prawdziwy pisowski katolik. W kościele pierwsza ławka a poza nim jad. Nawet w Święta musi pokazać pani swój "poziom". Brawo dobra zmiana." - napisał jeden z interanutów. Na odpowiedź nie musiał długo czekać: "Przecież to nie ja wzywam do "powitania" tego "Niemca",o co chodzi?"

Nie brakuje również osób popierających posłankę. Gdy jeden z komentujących przyznał się, że nienawidzi Donalda Tuska, wówczas ta dość nieoczekiwanie zmieniła oblicze. "Nienawiść nie jest dobrym uczuciem,bo ostro do ludzi wraca.Lepiej szczerze współczuć i pomodlić się o przemianę ,wbrew wszystkiemu" - napisała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(100)
kilo
5 lata temu
a co ten gamon soba przedstawia ---glupote ,chamstwo i tak mozna wyliczac bez konca
xxx
5 lata temu
A może by tak nowy program w TVP PIS " Posłanka szuka chłopa" kto wytrzyma 1 miesiąc wygrywa ...
ja Olek
5 lata temu
Pawłowicz nie jest praktykującą katoliczką , ona nawet nie rozumie tej wiary.Jej wydaje się że się modli .... ale tak naprawdę to do kogo?Ona nie wie biedna kobieta , nie wolno pałać nienawiścią do nikogo,a tym bardzie propagować tego !
bukkake
5 lata temu
jak na nia patrze jestem za aborcja
Love_Poland
5 lata temu
Czytając komentarze szacownych przedmówców mam wrażenie, że źródło nienawiści wcale nie znajduje się u Pani Pawłowicz, tylko w Was samych. Nie potraficie nawet odróżnić nienawiści od krytyki. A ktoś się zastanowił nad stwierdzeniem Niemiecko-Maltański? Komuś na myśl przyszło przesłanie? Nie, bo zamiast tego obrzucacie Ją swoim własnym jadem, bez żadnych konkretnych kontrargumentów. Tym samym udowadniacie, że nie macie nic do powiedzenia... tylko szczekanie.
dodo
5 lata temu
To wy głupie, pisie porąbane looje zrobiliście najwięcej krzywdy prawdziwemu kościołowi.
a ja nienawis...
5 lata temu
A ja wam życzę,żeby ktoś obrzucił takim jadem i nienawiścią i wyzywał od szmat i świń wasze matki i siostry. Ja nie znam Pawłowicz ,ale tyle podłości ile wylewacie na tą kobietę ,to nie widziałam.Może wasze matki i siostry są jeszcze grubsze i głupsze ,i żrą prosto z garów ,gdy nikt nie widzi.Więc świadomie życzę, żeby INNI TEŻ WYLALI NA NIE TYLE POMYJ I NIENAWIŚCI ILE WYLEWACIE BEZPODSTAWNIE NA p.PAWŁOWICZ.
Charlott
5 lata temu
Ty podla babo, kiedyś poniesiesz konsekwencje za swoj parszywy jezor . Ludzie cie z checia zatluka w ciemnej uliczce.
TO MY
5 lata temu
to Naród jest Suwerenem ,Naród wybrał bezmyślnie i Naród ma za swoje . Czas by Naród zaczął myśleć
ak001
5 lata temu
Ojoj - a co to będzie jak PiS zostanie wykopany z rządów?! I z kogo będziemy łacha drzeć??? Smutno będzie w Polsce jak jakaś normalna partia dorwie się do rządów. Proszę was - głosujcie na PiS bo inaczej grozi nam nuuuudaaa.... :)
taka dobra zm...
5 lata temu
no jak pani posłanka nienawidzi to jest po lini partii ale jak ktoś inny to już niekoniecznie dobrze
nono :)
5 lata temu
ona w ogóle kogoś lubi? :D Wygląda jak ta babci z serialu kiepskich heheheheheehehehe
irasek
5 lata temu
tak się zastanawiam ile jeszcze takich osób będzie w parlamencie to jest chyba kpina z wyborców .Jak można takie osoby nazywać że są władzą ustawodawczą .Szanowna pani Pawłowicz Pan Bóg karze miłować bliźniego swego jak siebie samego ,czy Pani tak siebie miłuje jak miłuje Donalda Tuska ? wiem na pewno mi Pani nie odpisze
Obserwer
5 lata temu
Błagam te wszystkie komentarze to miód na serca naszych wrogów,wszystkie Nasze nieszczęścia idą od nas samych.Jak by słowa mogły zabijać to już byśmy nie istnieli na planecie ludzie opamiętajcie się
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić