o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Arek Durka
|

Pieniądze z pogrzebu Wodeckiego zasiliły konto hospicjum

2
Podziel się

Kilka dni przed pogrzebem muzyka rodzina wydała oświadczenie, w którym prosiła, aby uczestnicy uroczystości wpłacali datki na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Ostatnio pracownicy placówki ujawnili, ile udało się im zebrać. Kwota robi wrażenie.

Pieniądze z pogrzebu Wodeckiego zasiliły konto hospicjum
(PAP, Jacek Bednarczyk)
bDZnNAsB

Pod bazyliką Mariacką oraz na cmentarzu Rakowickim zebrały się tłumy, które chciały oddać hołd wybitnemu artyście. Rodzina od początku apelowała, by zrezygnować z kwiatów na rzecz szczytnego celu. Prośba spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Na oficjalnej stronie Zbigniewa Wodeckiego pojawiło się właśnie podziękowanie.

"W imieniu rodziny Zbigniewa Wodeckiego dziękujemy ogromnie za wszelkie datki na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Dostaliśmy informację od Hospicjum, że udało się zebrać 18.105,67 zł, kwotę pozwalającą na zakup wyposażenia do Centrum Opieki Wyręczającej. Serdecznie dziękujemy".

bDZnNAsD

Na początku maja br. Wodecki trafił do szpitala z powodu problemów z sercem. Przeszedł operację wszczepienia bajpasów, po której nastąpiły komplikacje. W ich wyniku Wodecki doznał udaru. Niestety, nie udało się go uratować. Zmarł 22 maja 2017 roku. Miał 67 lat.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Wodeckiego pożegnano oklaskami
bDZnNAsJ
bDZnNAte
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(2)
Anna W
4 lata temu
jaki wybitny ten od pscoły i hałup? pfff
POLKA
4 lata temu
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić