REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła17.11.19 (06:09)

Pies uratowany po 8 dniach. Utknął na dnie

Bezdomny pies utknął w wielkim dole o głębokości 12 metrów. Spędził tam 8 dni, okazjonalnie dokarmiany przez przechodniów. W końcu udało się wyciągnąć na powierzchnię. Cudem ocalały zwierzak jest cały i zdrowy. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Twitter

Akcja ratownicza została przeprowadzona w jednym z większych miast Indii, Pune. Bezdomny pies wpadł tam do zbiornika służącego lokalnej oczyszczalni ścieków. Dół ma ponad 12 metrów przez co nie było szans aby zwierzę wydostało się samodzielnie.

Pies prawdopodobnie spędził tam około 7-8 dni. Z relacji świadków wynika, że okoliczni mieszkańcy wiedzieli, że pies utknął w zbiorniku. Od czasu do czasu wrzucali do środka coś do zjedzenia. Dopiero po kilku dniach zawiadomili organizację, która zajęła się akcją ratowniczą.

REKLAMA

Pies pozostawał na dnie zbiornika do oczyszczania wody przez 7–8 dni. W tym czasie padało i pies nie mógł się wydostać. Zbiornik miał 12 metrów głębokości - powiedziała Tina Mohandas, dyrektor ds. Komunikacji RESQ.

Zobacz także: Uratowany. Znaleźli go 220 km od brzegu

RESQ to pozarządowa organizacja pomagająca bezdomnym zwierzętom. To oni zdecydowali się na uratowanie psa. Jeden z pracowników zszedł na dół na linie i schwytał przestraszonego zwierzaka.

Na szczęście pies nie został ranny. Był głodny i słaby, ale bardzo aktywny. Cieszył się, że znów jest bezpieczny! –dodała Mohandas.

Uratowany pies jest bezdomny. Ma on jednak gdzie spać, a lokalna społeczność regularnie go dokarmia. Organizacja RESQ po upewnieniu się, że jego zdrowiu nic nie zagraża, wypuściła go z powrotem na ulicę.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij