o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno? Poszukiwania przerwane

Podziel się

Poszukiwania 39-latka na Jeziorze Kisajno zostały przerwane. Akcja trwała od wczesnego poranka i zostanie wznowiona o świcie. - Przeszukujemy te okolice metr po metrze - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską oficer prasowa giżyckiej policji.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno? Poszukiwania przerwane
Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno? Poszukiwania przerwane (Google Maps/PAP)
bEqDHTxN

Jezioro Kisajno - to tam w niedzielę nad ranem zaginął 39-latek z Warszawy. Nieoficjalnie wiadomo, że to milioner Piotr Woźniak-Starak. Policja nie potwierdza tożsamości poszukiwanego mężczyzny.

Poszukiwania zostały przerwane - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską asp. Iwona Chruścińska. Oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Giżycku potwierdziła, że nad ranem na jeziorze Kisajno znaleziono prywatną łódź motorową. Była pusta.

Jezioro Kisajno. Szukają 39-latka z Warszawy. To Piotr Woźniak-Starak?

Niedaleko od motorówki przy brzegu znaleziono 27-latkę z Łodzi. Policjantom powiedziała, że ona i jej 39-letni znajomy wypadli z łodzi podczas manewru. Rafał Jackowski z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji powiedział w rozmowie z Polsat News, że kobieta miała w organizmie śladowe ilości alkoholu.

bEqDHTxP

Poszukiwania trwały od wczesnego rana. Brali w nich udział policjanci, straż pożarna, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusz straży leśnej. - Poszukiwania były prowadzone w wodzie, ale też na linii nadbrzeżnej. Przeszukujemy te okolice metr po metrze - powiedziała Chruścińska.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na Jeziorze Kisajno? Łodzie z sonarami i śmigłowiec

Oficer potwierdziła, że 39-latka szukano za pomocą sonaru i specjalistycznego sprzętu, w który wyposażony jest śmigłowiec. Chruścińska ucina spekulacje wiążące się z tożsamością poszukiwanego i okolicznościami zdarzenia. - Za wcześnie, by brać pod uwagę inne scenariusze. Rano wznawiamy poszukiwania - powiedziała.

bEqDHTxV

Piotr Woźniak-Starak jest znaną osobistością świata kultury: producentem filmowym i bywalcem salonów. Jest także pasierbem Jerzego Staraka - miliardera i jednego z najbogatszych Polaków. Próbowaliśmy skontaktować się z żoną producenta Agnieszką Woźniak-Starak, jak dotąd bez efektu.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqDHTyq
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić