o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Muller
|

Płaszcz na tanie latanie. 15 kg w 14 kieszeniach

2
Podziel się

Zapomnijcie o walizkach czy bagażu podręcznym. Istnieje płaszcz w którego przepastnych kieszeniach zmieścicie cały dobytek wnoszony do samolotu.

Płaszcz na tanie latanie. 15 kg w 14 kieszeniach
(Youtube.com)
bEJIvKAB

Jeżeli kampania na Kickstarterze odniesie sukces, do sprzedaży trafi ciekawy gadżet dla podróżujących samolotami. Szczególnie zainteresowani powinni być latający tanimi liniami, gdzie nawet za bagaż podręczny trzeba sporo płacić. A tu 15 kg, nawet parę butów, można spokojnie schować w płaszczu i - co najważniejsze - nie wyglądać jak przemytnik objuczony towarem. Po przejściu przez bramkę płaszcz można zwinąć ponownie do postaci podręcznej torby. Ma kosztować ok. 265 zł plus przesyłka.

bEJIvKAD

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEJIvKBe
KOMENTARZE
(2)
Weź mniej bez...
5 lata temu
Gdyby każdy liczył na to że może ladowac nadbagarz do samolotu, to byłoby już niebezpieczne.serio lepiej spakować w podróż mniej a rozsądniej. Przynajmniej 30% każdego bagażu to rzeczy zbędne...
Mario
5 lata temu
Spośród milionów wylatanych kilometrów, jako marynarz, moge powiedzieć jedno" TYLKO ZŁODZIEJSKA FIRMA PLL LOT obciażyła mnie astronomiczna kwota 300 USD za nadbagaż!! Żadna "Luftahnsa" czy inne linie, które przyklajały jedynie zawieszkę "Heavy". Życzę upadku tej firmie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić