o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Patryk Osowski
Patryk Osowski
|
aktualizacja

Platforma atakuje Biedronia: "Co zrobiłeś z aferą pedofilską w Słupsku?"

36
Podziel się

"Robert naprawdę? Ciągle szukasz zaczepki? Nawet w takiej kwestii chcesz dzielić?" - napisał do Roberta Biedronia przewodniczący klubu PO Sławomir Neumann. Odpowiedział w ten sposób na zarzuty, o bierność ws. walki z pedofilią w czasach, gdy rządziła Platforma.

Robert Biedroń
Robert Biedroń (PAP, Radek Pietruszka)
bErsxccB

Lider PO Grzegorz Schetyna stwierdził w poniedziałek, że nie może być ulgi dla duchownych, którzy dopuścili się pedofilii.

Jego słowa były szeroko komentowane. Odniósł się do nich m.in. lider Wiosny Robert Biedroń.

bErsxccD

"Grzegorz Schetyna zapowiada rozliczenie pedofilii wśród księży. Czekam i pytam. Ilu księży-pedofili skazano w latach 2007-2015 (kiedy rządziła Platforma i PSL - red.)?" - zapytał Biedroń.

"Udowodnijcie wreszcie, co jest ważniejsze dla Platformy. Poparcie Kościoła i kilka punktów procentowych w sondażach czy godność ofiar i dobro dzieci?" - dodał.

Na uwagę ze strony Biedronia zareagował przewodniczący klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumann.

Zobacz także: Zobacz także: Dominik Tarczyński o filmie Tomasza Sekielskiego o pedofilii w kościele. Jednoznaczna opinia
bErsxccJ

"Robert naprawdę? Ciągle szukasz zaczepki? Nawet w takiej kwestii chcesz dzielić? Może przypomnisz co sam zrobiłeś z aferą pedofilską w Słupskim Ośrodku Kultury?" - napisał poseł Platformy.

Dodał również link, w którym lokalna prasa opisywała, że gdy Słupskiem rządził Robert Biedroń, w miejskiej instytucji kultury dochodziło do dramatu. Paweł K., będąc instruktorem tańca popełnił wówczas dziewięć przestępstw, w tym pięć o charakterze seksualnym na szkodę czterech małoletnich kursantek. Biedroń, jako ówczesny prezydent miasta, miał nie wykazywać wystarczającego zainteresowania sprawą. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

bErsxccK

W poniedziałek o aferę pedofilką w Słupsku Biedroń został zapytany m.in. w TVN. - Podjąłem bardzo ważne decyzje, jakie powinno się podejmować: natychmiast zawiesiłem tego faceta i wysłałem dokumenty do prokuratury - stwierdził.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bErsxcde
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(36)
Haha
2 lata temu
Żal mu było że to nie on
kut
2 lata temu
Biedroń to największa kpina ostatnich miesięcy
żenada
2 lata temu
Ciekawe, biorący, czy dający ???
bErsxcdf
zasadzka na P...
2 lata temu
Wiosna to odłam PO ze zboczeniem LBGT -POdzielili się rolami
Patriota
2 lata temu
Rodzina to mężczyzna i kobieta, od tego należy zacząć.
kolo
2 lata temu
a co robiło peo?? obnizało okes przedawnienia tej zbrodni! cieklawe dlaczego!!!
wyksztalcony
2 lata temu
biedron-masz moj glos.
cococo
2 lata temu
Ale bełkot
................
2 lata temu
SCHETYNA , BIEDROŃ I RESZTA TO WSZYSTKO TA SAMA ........... SW .....................
.
2 lata temu
Sami sie wykończą...
Tadek
2 lata temu
zwyrodnialec poszedl precz!
a
2 lata temu
Jakoś nikt nie zauważa, że zdecydowana większość tych księży-pedofili to jakimś "dziwnym" trafem homoseksualiści. To jak to? Pe...ały gwałcą dzieci? Nie może być... Może nie bądźmy ślepi na jedno oko i popatrzmy też co przedstawiciele tej mniejszości wyprawiają też w innych miejscach, takich jak chóry, obozy wypoczynkowe, teatry, instytucje kultury, sztuki, mody (te miejsca, gdzie głównie się zaczepiają). A jest w czym wybierać. Panowie Sekielscy mogliby robić o tym materiały do emerytury. Tylko, czy będą mieli odwagę... Homoseksualna sitwa ma rozległe macki. Z kościołem ma na pieńku, więc odpuścili, ale taki teatr, czy balet - to się już może nie udać.
wiskanka
2 lata temu
A ile razy matka dostała w kalafę od ciebie ??
bErsxccX
Henia
2 lata temu
To PO atakuje Biedronia?Zamiast odsunąć Pis od władzy iwspólnie zrobic porządek w kościele.to biorą sie za łby Panie Schetyna Wy jesteście również bardzo winni za sytuacje w kościele
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić