o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Płock. Marsz Równości i dzieci. Policja ustaliła tożsamość nieletnich

44
Podziel się

Płock. Po Marszu Równości Policja ustaliła tożsamość czterech chłopców, którzy wykrzykiwali wulgarne słowa w kierunku uczestników. Teraz sprawę będzie badać sąd.

Płock. Marsz Równości i dyskusja z uczestnikami. Wśród nich dzieci
Płock. Marsz Równości i dyskusja z uczestnikami. Wśród nich dzieci (WP.PL)
bDYHpmvF

O sprawie informuje TVN24.

- Dokumentacja w sprawie nieletnich została przez nas wysłana do Sądu Rejonowego w Płocku po to, aby sąd rodzinny i nieletnich rozważył kwestię demoralizacji - powiedziała podinspektor Katarzyna Kucharska, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Teraz będą analizowane informacje o nieletnich. - Sąd będzie również oceniał sposób dotychczasowego funkcjonowania nieletnich w środowisku rówieśniczym, sąsiedzkim, szkolnym, bo to daje obraz całości, daje obraz kompleksowy i wtedy będzie podejmował decyzję - zaznaczyła sędzia Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Płocku w rozmowie z TVN24.

bDYHpmvH
Zobacz także: Zobacz także: W drodze na festiwal Owsiaka. Kobieta zadeklarowała pomoc uczestnikom

Przypomnijmy: w W sobotę w Płocku odbył się pierwszy Marsz Równości. Jak podała policja, w paradzie brało udział około tysiąca osób. Na trasie Marszu zarejestrowano kilka kontrmanifestacji, w których uczestniczyło około 150 osób. Wśród nich były dzieci. Kamery m.in. Wirtualnej Polski zarejestrowały, jak czworo nieletnich krzyczało do uczestników: "j***ć was", "k***a, ku*a do buzi weź".

Zachowanie dzieci i nastolatków zwróciło uwagę Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Złożył zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa w płockiej prokuraturze. Zawiadomiony zostanie również Rzecznik Praw Dziecka i Rzecznik Praw Obywatelskich.

bDYHpmvN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: TVN24

bDYHpmwi
KOMENTARZE
(44)
Goldengecko
2 miesiące temu
No cóż niech sąd reaguje na wczesnym etapie bo potem taki będzie rodziców mordował
przypominam
2 lata temu
Przypomina mi to wydarzenie z 1901 r dzieci za przeciwstawienie się narzucanej im siłą były bite sądzone jak również ich rodzice.To robili Niemcy! Kim więc jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych?
klops
2 lata temu
policja ściga dzieci.. a pedofilów ochrania.. masakra
bDYHpmwj
bun
2 lata temu
Dlaczego jest cisza o tym że zwolennicy "tęczowych" również zabierają na parady swoje dzieci, narażając je na demoralizacje!!! Te dzieci muszą oglądać waginy na głowach itp Kto się tym wreszcie zajmie!
bun
2 lata temu
Jeśli ktoś pod hasłami równości i tolerancji obraża i znieważa innych rodaków (np bezczeszcząc symbole wiary katolickiej), to wg mnie sam jest nietolerancyjny. I dla ścisłości dodam, że ze środowiskiem kościoła nie mam nic wspólnego, ale to nie znaczy że mam prawo obrażać katolików.
Ami
2 lata temu
Może muszą odreagować owsiakowy spęd.
pvly,
2 lata temu
katolickie prawilne polskie dzieci?
asd
2 lata temu
GONIC LGBT PO NOWOCZESNA I ZIELONI = PRECZ Z KRAJU!!!
Tathagata
2 lata temu
Rosną młodzi katolicy. Watykan jest dumny.
antek
2 lata temu
Jak to jest.W czasie Powstania Warszawskiego dzieci walczyły i było dobrze.Teraz dzieci walczą i jest żle.Metody stosowane przez te dzieci są takie same jak strony przeciwnej(tęczowej),o co tu chodzi?A jeżeli będziemy karać te dzieci to w chwili zagrożenia ojczyzny nikt nie stanie w jej obronie.Chyba że Ci tęczowi,w co wątpię.Nie dajmy się zwariować.
Alvaro
2 lata temu
Z tych smarkaczy już niestety "ludzi nie będzie". To już potencjalny element kryminogenny.Tylko patrzeć jak niebawem będą bić osoby o innej wierze,innych preferencjach i kolorze skóry...
ks. Zwieracze
2 lata temu
Zjawisko jest stare i powszechnie znane. Im mocniej krzyczy przy świadkach, im bardziej zapiera się oficjalnie, że jest "anty", to tym bardziej podejrzane. Przykładów daleko szukać nie trzeba, ot chociażby znany Wojtek Bosy. Oficjalnie atakuje jednostki homoseksualne, oczywiście gdy są włączone kamery, a prywatnie jak z nim jest? Od paru już pięknych lat bardzo zgodnie współpracuje, ale tylko gdy jest daleko od Polski, ze znanym podróżnikiem, Marakonem. Prawie wszędzie i zawsze są razem. Wojtek taki wierzący straszne, katolik, tradycjonalista, konserwatysta, a jednak.. Ten chłopak też będzie miał duże powodzenie. Oby więc znalazł szybko jakiegoś fajnego chłopaka na stałe i był z nim zgodnie i długo, jak Wojtek z Makaronem, Jarek z Jackiem, czy też Karol ze Stanisławem, ci byli razem aż do śmierci. Powodzenia z chłopakami życzę zatem! Pamiętajcie o zabezpieczeniach i wierności! Stały partner - większe bezpieczeństwo! Obyście szybko dorobili się dzieci, ale czy chłopak z chłopakiem może?
Polak
2 lata temu
Już by się policja nie ośmieszała. Najpierw nie powiedzą co zrobili z wulharnymi krzykami owsiaka ktory publicznie wykrzykiwał wulgaryzmy
bDYHpmwb
Bronco
2 lata temu
jeśli kogoś brzydzi LGBT to ma do tego prawo. uczucia to prywatna sprawa człowieka.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić