o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Katarzyna Bogdańska
Katarzyna Bogdańska
|
aktualizacja

PO uderza w Kaczyńskiego. Opublikowali nowy spot

169
Podziel się

"Mamo, co to jest gorszy sort?" Tym pytaniem Platforma uderza w PiS w najnowszym spocie, zachęcającym do udziału w "Marszu Wolności". Odpowiedź jest jednak jeszcze mocniejsza niż pytanie.

PO uderza w Kaczyńskiego. Opublikowali nowy spot
(PAP, Jacek Turczyk)
bDKdbHXF

Platforma Obywatelska znalazła kolejny sposób, by zachęcać do udziału w sobotnim "Marszu Wolności”. Tym razem opublikowała spot, przypominający słowa Jarosława Kaczyńskiego o "gorszym sorcie" Polaków.

Po tym, jak dziewczynka pyta swojej mamy "co to jest gorszy sort", kobieta odpowiada: "To jesteśmy my, ja, tata, ty". Potem tłumaczy dziecku: "Taki jeden pan powiedział, że jesteśmy gorsi niż on". Córka mówi, że w takim razie trzeba temu panu powiedzieć, że to nieprawda. "Chodź, razem mu powiemy" - odpowiada kobieta i z flagą Polski wychodzą obie z domu. Tu pada zaproszenie na marsz.

bDKdbHXH

Telewizja Republika nazwała wideo Platformy skandalicznym. "W ten sposób politycy PO chcą zachęcić Polaków do marszu przeciwko demokratycznie wybranej władzy" - czytamy na ich stronie.

A co ty sądzisz o tym spocie? Zagłosuj

Przypomnijmy wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego o "gorszym sorcie":

bDKdbHXN

Najnowszy spot to nie jedyny sposób PO do uzyskania dużej frekwencji w sobotę. Poseł PO Adam Szejnfeld też walczy o frekwencję na marszu. Przy pomocy placków ziemniaczanych. Z kolei portal wPolityce.pl przytoczył przykład korespondencji władz małopolskiego Podegrodzia z dyrektorami szkół. W liście do rodziców i nauczycieli władze gminy zapraszają na marsz 6 maja w Warszawie i gwarantują darmowy transport dla chętnych.

"Marsz Wolności". Kiedy, gdzie?

"Marsz wolności" - pod takim hasłem przejdzie 6 maja ulicami Warszawy organizowana przez PO manifestacja sił opozycyjnych: partii, samorządowców i związków zawodowych. Będą nas tysiące, żeby pokazać jak bardzo chcemy żyć w wolnym kraju - zapowiada szef PO Grzegorz Schetyna.

bDKdbHXO

Błękitny "Marsz Wolności" Platformy ma rozpocząć się w sobotę, 6 maja o godz. 13 na pl. Bankowym i zakończyć na pl. Konstytucji. Półtorej godziny wcześniej, z okazji Dnia Europy, ulicami Warszawy przejdzie doroczna "Parada Schumana". Zgodę na oba zgromadzenia wydał już stołeczny Ratusz.

bDKdbHYi
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(169)
Patriota
4 lata temu
Co oni robią ? Walczą między sobą !!! PO i Nowoczesna to popieprzone partie z karierowiczami,którzy maja Polaków i Polskę gdzieś. Liczy sie dla nich tylko władza , stołki i kasa ZA WSZELKA CENĘ !!!
VON
4 lata temu
JAKIE PIĘKNE ZDJĘCIE APARATCZYKÓW PRZEKRĘTÓW ZŁODZIEI KAPUSIÓW TYLKO WY ALE DO PUDŁA ZA WSZYSTKIE SZKODY JAKICH SIĘ DOPUŚCILIŚCIE
ale checa
4 lata temu
was będą tysiące a nas są miliony z waszej władzy przez 8 lat niezadowolonych --- i po co szlifować trotuary co ?kto pójdzie, ci co im emerytury zmniejszyli , co zabijać dzieci chcą nienarodzone , jakie związki o co będą walczyć o wolne niedziele a może 8 h dzień pacy ,no o co ? jest teraz demokracja i normalność się robi to był dobry wybór narodu--- PIS, wyborcy wybrali i są zadowoleni a ci co koryto przegrali i kwiczą bo do roboty zabrać się trzeba , to niech się nie ośmieszają bo jak tak upierdliwi będą to nigdy do władzy nie dojdą .
bDKdbHYj
Polak
4 lata temu
Platworma rządziła przez 8 lat czemu nic nie robiła w szkołach zabrali drożdżówki i inne słodycze to było ich osiągnięcie dla dzieci popatrz na afery ile ich było Grzesiu zgnoili zakłady pracy wprowadzili bezrobocie albo głodowe stawki jak wam nie wstyd mówić o demokracji chyba takiej jak uprawia Kijowski mieszkania dla młodych ? tylko bogatych albo z elit !!!!!!WSTYD !!!! hańba
POLAK
4 lata temu
ZDJĘCIE ZŁODZIEJI I KONFIDENTÓW
Najnowsze komentarze (169)
ROK 49
4 lata temu
TE TWARZE CHCA WALCZYC ALE NIC NIE PROPONUJA TYLKO ZAMIAST TEGO MÓWIĄ ZE ONI ZBUDUJĄ POLSKE NOWA Z UCHODZCAMI ALE TAKIE WYPOWIEDZI NIE BO NIE BO TO JUZ POLAKOW NIE KRECA CHYBA SKONCZA JAK MILLER, KTORY JUZ NIE JEST TWARZA EKRANU
wacuś
4 lata temu
PO stoi krok nad przepaścią tylko czekać kiedy zrobi krok w przód a z takim przywództwem to już nie długo
makaroni
4 lata temu
PO uderza już prawie dwa lata, ale Kaczyński jest zajęty, ma co robić i nie musi zajmować się NIAŃCZENIEM SCHETYNY, SIEMONIKA CZY KOPACZ.
nuisa
4 lata temu
POppaarncy do korei pln albo pod miur [jak beda rozrabiac z ruskimi czy bruxela]
alloo
4 lata temu
PO ,to uderzyło w siebie, a nie w Kaczyńskiego. Przecież to nie Kaczyński zrobił ten haniebny spot, tylko PO. Schetyno, Budko,Siemoniaku, Kopaczowo, NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ,BO ROBICIE SOBIE KRZYWDĘ .
ochPalanci
4 lata temu
w/g PEŁO,PSL i innych nie ma demokracji ! ponieważ nie ma PO latach stanowisk,kasy ,wpływów a i UB czy SB POmniejszą bandyckie emerytury ! buu nie ma demokracji ! oni walczą o "DEMOKRACJE" DLA SIEBIE HAHAHA
dyrZOO
4 lata temu
a te na górnej foci ! co to za PAWIANY ? chcą obalić rzad ? już był taki z Gdańska co obalał ! hahaha
Gość
4 lata temu
Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem, przecież nie byłem komunistą. Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem, przecież nie byłem socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem, przecież nie byłem związkowcem. Kiedy przyszli po Żydów, milczałem, przecież nie byłem Żydem. Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować. Martin Niemöller
bDKdbHYb
hallo ,to 201...
4 lata temu
Faktycznie , o jaką wolność oni walczą,przecież od 27 lat jesteśmy wolni i mamy demokrację. Ale może oni utknęli jeszcze w czasach komuny i myślą,że trzeba walczyć o wolność , o miejsce w Unii. Panowie z PO-PSL i Nowczesnej, JUŻ JESTEŚMY WOLNI,MAMY DEMOKRACJĘ I W UNII TEŻ JESTEŚMY.HALLO ,JEST ROK 2017, komuna za nami.
makaroniarz
4 lata temu
A ten spot z tym dzieckiem, to faktycznie dno i metr mułu. Obrzydliwe , co by nie powiedzieć, obrzydliwe. !!!!!!!!!!!
observer
4 lata temu
Jakby nie patrzeć to PO nigdy nie odbije się od dna z osobami z tego zdjęcia.Są to twarze ludzi bez wyrazu,bez koncepcji,przegrani.
ewa
4 lata temu
spot jest skandaliczny, PO sięgnęła dna,
mmm
4 lata temu
O jaką wolność chodzi?? Przecież jesteśmy wolni od 1989 r. Ciekawe ile jeleni POlskich bedzie brało w tym udział.
CNNN
4 lata temu
PO POTRAFI TYLKO rozrabiac albo sprowadzac Islamistow . Krzyzacka Opcja Demokracji
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić