o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Violetta Baran
|
aktualizacja

Podpalenie kamienicy, w której mieszka poseł PO Krzysztof Brejza. "Chcę wierzyć, że to chuligański wybryk"

123
Podziel się

W nocy z piątku na sobotę, ktoś podpalił kamienicę, w której mieszka z rodziną poseł PO Krzysztof Brejza. Ogień sięgał okien pokoju, gdzie spały dzieci polityka. Rozprzestrzeniał się po ścianie, na której są rury z gazem. - Chcę wierzyć, że to był chuligański wybryk - mówi Brejza.

Krzysztof Brejza martwi się o bezpieczeństwo swoich dzieci i żony
Krzysztof Brejza martwi się o bezpieczeństwo swoich dzieci i żony (Agencja Gazeta, Adam Stępień)
bDnejKvF

Ogień - jak podał portal wyborcza.pl, który jako pierwszy poinformował o tym zdarzeniu - pojawił się około 2 w nocy z piątku na sobotę. Pożar ugasili sąsiedzi. Policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia, stwierdziła podpalenie.

Kamienica jest remontowana. Robotnicy zostawili pod jedną ze ścian materiały budowlane. To właśnie one zostały podpalone. Spłonęła też doszczętnie przenośna toaleta, z której korzystali robotnicy.

- Płomienie sięgały okien pokoju, w którym śpią moje dzieci - opowiada WP Krzysztof Brejza. Dodaje, że cała ściana trzykondygnacyjnej kamienicy, aż po dach jest osmalona.

bDnejKvH

To nie wszystko. Podpalenie mogło zakończyć się tragicznie. Płomienie objęły bowiem instalację. - Była realna groźba eksplozji. Ogień rozprzestrzeniał się po ścianie, gdzie biegną rury z gazem. Gdyby puściły, mogło dojść do tragedii - opowiada WP Brejza.

Polityk PO i jego żona są wstrząśnięci tym, co sie wydarzyło. Nie chce jednak przesądzać, co tak naprawdę się wydarzyło. - Chciałbym wierzyć, że to był zwykły chuligański wybryk, który nie ma żadnego związku z moją działalnością. Ludzie jednak wiedzą, gdzie mieszkam. Muszę brać pod uwagę, że mogło to być celowe działanie - powiedział WP Brejza.

Zobacz także: Zobacz także: Brejza: boję się o rodzinę, dostaję pogróżki
bDnejKvN

Poseł PO znany jest z dociekliwości i skuteczności w pozyskiwaniu informacji, które rząd stara się ukryć przed opinia publiczną. To właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy się o nagrodach, które przyznawała swoim ministrom była premier Beata Szydło. Od tego czasu wylewa się na niego fala hejtu. Dostaje także pogóżki - o czym opowiadał WP w programie "Tłit". Pod koniec marca, ktoś podpalił szyld kancelarii adwokackiej jego żony Doroty, która znajduje się w tej samej kamienicy. Poseł nie chce jednak łączyć ze sobą tych spraw.

- Jestem ojcem trójki małych dzieci. I jak ojciec, martwię się o ich bezpieczeństwo. Nie pozwolę, by coś im się stało - mówi w rozmowie z WP polityk PO.

bDnejKwi
KOMENTARZE
(123)
vvvvvvvvvvvvv...
3 lata temu
To dopiero początek tych łzawych historyjek. Przed wyborami będą ich napadać, obrażać, okradać, podpalać itp. I sugerować, że to PIS ale Polacy już się nabiorą.
marek
3 lata temu
pisowski tchórz nie ma imienia :-)
s
3 lata temu
Czyżby Brejza mieszkał w Toy- toyu Granice śmieszności przekroczyliście już dawno teraz to jest tragedia
bDnejKwj
Lity
3 lata temu
PO jest to partia gromadząca przestępców. Minister w rządzie PO-PSL, Jacek Kapica współpracując z mafią hazardową doprowadził do strat skarbu państwa na kwotę 21 miliardów zł, v-ce minister finansów w rządzie PO-PSL, Michał Królikowski współpracował z mafią paliwową, która prowadziła fikcyjny obrót paliwami, sekretarz stanu w rządzie PO Stanisław Gawłowski wyprowadził z budżetu państwa kwotę ponad 3 miliardy zł w tzw aferze melioracyjnej. Wyprowadzanie na masową skalę dotacji unijnych za czasów rządów PO-PSL sięga kwoty 3 miliardów, Breja wyprowadzanie pieniądze z budżetu Inowrocławia
Życie
3 lata temu
Mafia reprywatyzacyjna domaga się stanowczych działań od posła brejzy.. pieniądze i czas uciekają a kamienice wracają do miasta..
Najnowsze komentarze (123)
wicek
2 lata temu
super !!!!
ABAK
2 lata temu
POLITYCZNA FARSA USTAWKA TEN CZŁEK MA WYSOKIE MNIEMANIA O SOBIE I SWOJEJ RODZINIE A ZA CHWILE SKOŃCZĄ W MAMRZE ZA TE WSZYSTKIE PRZEKRĘTY VATOWSKOFAKTUROWE
Górnik
2 lata temu
Płonący kibel zagrażał życiu POsła, ale jaja.
pytia
2 lata temu
a co mieszkasz w toi toi zamieszkaj w Sławojce będziesz trendy
alexx
2 lata temu
pajac kibel podpalili a on by chcial byc ofiara zlodziej z tatusiem trzyma sie wladzy kosztemswoich dzieci obrzydliwy plowiec i tyle w temacie
Witek
2 lata temu
Ma minę jak męczennik idący n szafot. A tylko toitoi
Gość
2 lata temu
Inowrocław już zrujnowany przez Brejzów i jeszcze takie nieszczęście.
Gość
2 lata temu
Jak widać Brejza nie ma sposobu na siebie i jak się lansować to trzeba podpalenia. Znamy te scenki z praktyk PO i podpalenie budki pod ambasadą.
bDnejKwb
Lu
2 lata temu
Co zaza belkot
xxx
2 lata temu
ale jesteś biedny
człowiek
2 lata temu
Ach jaki on umęczony ,prawie jak Chrystus przed ukrzyżowaniem,nie róbcie z tego,ubeckiego patałacha świętego,czas zebrać pieniążki na zlikwidowanie tego POselskiego śmiecia.
Bronek i Bole...
3 lata temu
Jak Sikorski kazał podpalić budkę rosyjską to było dobrze, jak platformiasty szalony leming zamordował posła PIs w biurze poselskim to jak to nazwać, a kto powiedział "dorżnąć watahę" już nie pamiętacie lemingi PO. A jak śmietnik się pali to wielki już zamach na życie. Opamiętajcie się chore lemingi.
UPR
3 lata temu
Polecam serdecznie czytać gazetę Unii Polityki Realnej pt' Najwyższy Czas" W Kamieniu Pomorskim Rządziła przez wiele lat Unia Polityki Realnej. Były wspaniałe rezultaty. Miasto ożyło i wyszło z marazmu. Najwyższy Czas czytać pismo NAJWYŻSZY CZAS..
Faza
3 lata temu
Toy toye sie jarają i zawsze się jarały. Niezależnie od władzy
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić