Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patryk Skrzat
Patryk Skrzat
|

Pogoda na weekend. Wreszcie dobre wiadomości

2
Podziel się:

W całym kraju w najbliższych dniach ma być słonecznie i ciepło. W przyszłym tygodniu temperatury mogą przekroczyć 30 stopni Celsjusza.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Agencja Gazeta, Tomasz Stanczak/Agencja Gazeta)

Po kilku dniach ochłodzenia wracają ciepłe dni. Weekend zapowiada się słonecznie w całym kraju.

W nocy z piątku na sobotę temperatury będą się wahać siąę od 7 do 10 stopni Celsjusza. Popadać może jedynie w okolicach Zakopanego i Przemyśla. Za to w sobotni poranek nie powinno już padać nigdzie. Jeśli pojawią się zachmurzenia, będą przejściowe.

Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w większości kraju temperatury przekroczą 20 stopni Celsjusza. Chłodniej może być jedynie w Tatrach. W Zakopanem prognozowane jest 18 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie natomiast w Szczecinie, gdzie temperatura może sięgnąć 27 stopni Celsjusza. Niewiele mniej będzie w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

Jeszcze cieplej będzie w niedzielę. Wówczas termometry w całym kraju mają pokazywać przynajmniej 23 stopnie Celsjusza. Ponownie najcieplej będzie na zachodzie, gdzie temperatura będzie się zbliżała do 30 stopni Celsjusza.

W przyszłym tygodniu wysokie temperatury mają się utrzymywać. Należy się już jednak spodziewać opadów deszczu, a także burz.

KOMENTARZE
(2)
ds
5 lata temu
co dla kogo jest dobrą wiadomością, ja tam nie lubię upałów. trochę deszczu też nie zaszkodzi, jest mnóstwo pyłu.
Wtf
5 lata temu
Fajnie że cały weekend jestem w pracy a jak mam wolne to jest zimno
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić