Wróć na
Magdalena Tatar
|

Pogromcy brudnej podłogi. Pionowe odkurzacze bez kabla już od 300 zł

1
Podziel się

Prostota obsługi i uniwersalność odkurzaczy pionowych przyczyniają się do zauważalnego wzrostu ich popularności. Działanie akumulatora jest coraz dłuższe, a waga i cena… niższe. Jeśli chcecie skrócić czas sprzątania przed świętami, zobaczcie, na które model warto zwrócić uwagę.

Odkurzanie bez schylania się jest wygodniejsze
Odkurzanie bez schylania się jest wygodniejsze (iStock.com)
bCPMMDud

Odkurzanie jedną ręką i bez kabla

Marzy ci się odkurzanie bez kabla? Postaw na model akumulatorowy odkurzacza. Te sprytne urządzenia to oszczędność czasu, mniejszy wysiłek i duża pomoc w utrzymaniu domu w czystości. Dla was wyszukaliśmy najlepsze oferty odkurzaczy, które obsłużymy bez konieczności użycia dwóch rąk i co bardzo ważne – tylko modele, które działają powyżej 40 minut. Dzięki temu nie grozi nam sytuacja, że odkurzacz "padnie" w trakcie porządków, a i czas ładowania baterii jest nieco krótszy niż w odkurzaczach akumulatorowych starszej generacji.

Ulga dla pleców i pomoc w przedświątecznych porządkach

Dzięki odkurzaczom bezprzewodowym utrzymanie w porządku domu, w którym znajdują się dzieci i zwierzęta i gdzie podłoga często się brudzi, stało się dużo łatwiejsze i bardziej przyjemne. Odkurzacz pionowy możemy wyjąć ze schowka jedną ręką, łatwo włączyć i odkurzyć nawet duże mieszkanie, a następnie także jedną ręką odłożyć go na miejsce. Wypinany z urządzenia pionowego odkurzacz ręczny pomoże nam posprzątać samochód i dotrzeć np. do wysoko usytuowanych zakamarków.

bCPMMDuf

Szybko poodkurzasz okruszki i rozsypaną mąkę

Porządki przedświąteczne lub generalne sprzątanie przed każdą inną ważną okazją skłaniają nas często do rozważań nad ilością czasu, którego potrzeba, aby stan naszego mieszkania czy domu był dla nas zadowalający. Naprzeciw naszym rosnącym wymaganiom wychodzą też producenci sprzętów pomagających nam w szybkim czasie wykonać kilka obowiązków domowych. Odkurzacze "2 w 1" i "3 w 1" są tego najlepszym przykładem. Odkurzają podłogę a dzięki małym odkurzaczom ręcznym dotrzemy także do zakamarków np. w samochodzie.

Ekspresowe porządki przed nagłą wizytą

Sprytne odkurzacze bezprzewodowe mają obecnie dużo trwalsze akumulatory niż kiedyś, szersze i bardziej precyzyjne szczotki oraz są dużo lżejsze. Do niedawna niektóre modele, mimo braku konieczności kłopotliwego przepinania kabla z gniazdka do gniazdka, były dość ciężkie — ich waga przekraczała kilkanaście kilogramów, co w nowszych modelach także zostało zniwelowane. Było to odczuwalne zwłaszcza w domach, gdzie jest dużo schodów.

bCPMMDul

W ostatnich latach odkurzacze pionowe stały się bardziej dostępne i tańsze. Te praktyczne urządzenia jeszcze kilka lat temu podziwialiśmy częściej w serialach niż w naszych domach. Teraz są bardziej doceniane na polskim rynku, a my coraz chętniej wymieniamy na nie tradycyjne urządzenia. Co ciekawe, jakość sprzątania przy użyciu takich odkurzaczy jest też odpowiednia do domów, gdzie mieszkają alergicy, małe dzieci czy zwierzęta gubiące sierść. Wydajne modele z kilkustopniowymi filtrami wyłapują nawet powyżej 90 proc. alergenów takich jak pyłki, sierść i kurz, a pojemnik zamiast gromadzącego zabrudzenia worka czyni usuwanie zebranych zanieczyszczeń bardziej higienicznym. Modele mopujące dodatkowo ścierają na mokro (za pomocą tekstylnej, zwilżanej nakładki lub szczotki), a następnie osuszają podłogę i zasysają brudną wodę do zbiorniczka.

bCPMMDuG
KOMENTARZE
(1)
Iowa
8 miesięcy temu
ZWRÓĆCIE NAM NASZE POPRZEDNIE O2. TO JEST DO KITU! Nie chcę być uprzywilejowana, chcę być w poprzedniej wersji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1)
Iowa
8 miesięcy temu
ZWRÓĆCIE NAM NASZE POPRZEDNIE O2. TO JEST DO KITU! Nie chcę być uprzywilejowana, chcę być w poprzedniej wersji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić