Wróć na
oprac. Urszula Abucewicz
|
aktualizacja

Polak sprawił, że odwołano lot. "Pozwę was na 100 mln dolarów i wygram"

118
Podziel się

Pewien pasażer wdał się w dyskusję z personelem pokładowym. Nie reagował na polecenia stewardów, nie przebierał w słowach i krzyczał: "Pewien mądry człowiek pozwał linie lotnicze na 20 mln dolarów i wygrał. Ja też jestem mądry i pozwę was nie na 20 mln, a 100". Mężczyzna został siłą usunięty z samolotu, a lot odwołany.

Personel pokładowy musi sobie często radzić z agresywnymi pasażerami
Personel pokładowy musi sobie często radzić z agresywnymi pasażerami (Shutterstock.com)
bCzUHgJN

Nie wiemy, w jaką trasę mieli wyruszyć pasażerowie feralnego lotu. Wiemy, że nigdzie nie polecieli. A to wszystko za sprawą Polaka, który awanturował się z personelem pokładowym i nie reagował na polecenia.

Współpasażerowie zarejestrowali to zdarzenie, a film niestety rozchodzi się w internecie jak ciepłe bułeczki. Chamski Polak staje się niestety gwiazdą internetu.

Chińczyk był mądry, ale ja będę mądrzejszy

Nagranie zaczyna się w momencie, gdy mężczyzna krzyczy do stewarda: – Słyszałeś o Chińczyku? Słyszałeś, co się z nim stało? Pozwał linie lotnicze United Airlines na 20 mln dolarów. To dokładnie stanie się z tobą, jeśli nie przestaniesz mi mówić, co mam robić. To jest wolny kraj, więc nigdzie się nie ruszam. Zobaczysz. Wszystko będzie na Facebooku.

bCzUHgJP

I wyciągnął komórkę, żeby nagrywać stewarda. Ten protestuje, nie zgadza się na nagrywanie, więc Polak zaczyna mu prawić morały: – Pracujesz w służbie cywilnej. Służysz mi, więc mam do tego prawo. Jaki ładny uśmiech – drwił Polak.

Mężczyzna wygrażał się, że zna prawo, codziennie jest w sądzie, to jego praca.

– Pozwę tę linię lotniczą na 100 mln dolarów i wygram. Tak robią mądrzy ludzie. Chińczyk był bardzo łebski, ja też jestem bystry i inteligentny. Zasługuję na najlepsze – wygrażał się.

bCzUHgJV

"Prosimy wszystkich o opuszczenie samolotu"

Po czym zdał sobie sprawę, że jest nagrywany. To odkrycie sprawiło, że zaczął mówić do kamery. Ujawnił swoją tożsamość i czuł się niemal jak prezenter telewizyjny. Najwyraźniej bycie w centrum uwagi bardzo mu odpowiadało.

– Masz piękną partnerkę. To najpiękniejsza kobieta na świecie. Gdy ty z nią nie będziesz chciał być, ja zrobię to z chęcią – mówił. Po czym dodał: – Nagrywaj, kiedy będą mnie stąd wyrzucać.

Atmosfera w samolocie była napięta. Pasażer zaś nie przestał zachowywać się w sposób demonstracyjny, co więcej taka rola bardzo mu się podobała. Kapitan został więc zmuszony do podjęcia radykalnej decyzji: – Lot został odwołany. Prosimy wszystkich o opuszczenie pokładu – padł komunikat.

Pasażerowie zaczęli krzyczeć, żeby wyrzucono po prostu awanturującego się mężczyznę. Nawet on sam dołączył do tych głosów. Ale to znowu była tylko demonstracja.

bCzUHgJW

Po chwili podszedł do niego strażnik, prosząc, żeby opuścił samolot. Polak zaintonował jeszcze fragment piosenki: "I believe I can fly" (wierzę, że potrafię latać).

W samolocie rozległy się krzyki, że to nie fair, że powinni usunąć osobę, która zakłóciła spokój, a nie odwoływać lot. Mężczyzna dalej się awanturował i wykrzykiwał niecenzuralne słowa.

Najwyraźniej zbyt dużo alkoholu uderzyło "prawnikowi" do głowy. Szkoda, że historia o wykłócającym się Polaku rozchodzi się po internecie. Nie o takiej sławie marzymy na świecie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bCzUHgJX
bCzUHgKq
KOMENTARZE
(118)
87
11 miesięcy temu
Nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jakie linie lotnicze , nie wiadomo z jakiego powodu, ale wiadomo że Polak
ehu
11 miesięcy temu
Na normalnego nie wygląda. Wysłać go na badania psychiatryczne i nałożyć karę finansową za odwołanie lotu.
jasiek
11 miesięcy temu
buractwo Ealingowe się wakacjuje i niestety przylatują
bCzUHgKr
elamo
11 miesięcy temu
Ale przecież on się ani nie awanturuje, ani nie jest agresywny, nie robi nic nadzwyczajnego, pajacuje sobie niegroźnie. Z tego powodu odwołać lot dla 200 osób, którzy zapłacili za swoje bilety??? Kpina jakaś :/ Faktycznie ich powinni pozwać :/
Polak
11 miesięcy temu
To nie Polak. On nie mówi po polsku.
Najnowsze komentarze (118)
obserwator
11 miesięcy temu
...typowy Polak, plynnie mowi po angielsku i tak dziwnie pewny siebie....no wypisz wymaluj Polak....hm cos ta strona (ciiiicho to niemiecka) chetnie krytykuje Polakow
lol
11 miesięcy temu
ha ha i wygra w sądzie
Solonaryba
11 miesięcy temu
Największymi burakami i złotówami to są linie lotnicze i lotniska.
nick
11 miesięcy temu
Nie jest to chlubą dla Polaków,ale awantury na np.Majorkę w 90 % bywają zaklócane przez awanturujących się Anglików.W Anglii z tego powodu nikt się tym nie przejmuje zbytnio.
Ja
11 miesięcy temu
Sami ten film rozpowszechniacie.
Pola
11 miesięcy temu
Pan prawnik na prochach. Myślał że mu wszystko wolno.
Gierpia
11 miesięcy temu
Czystej krwi pusty "dzban"
Rizza
11 miesięcy temu
Kasę mogą zdobyć pasażerowie,moi znajomi lecieli z tym kolesiem, już sprawe do givt zgłosili, opóźnienie ponad 3 godziy więc najprawdopodobniej dostaną odszkodowanie, a koleś jeszcze zabuli ze swojej kieszeni kase
bCzUHgKj
Pop
11 miesięcy temu
Kolejny wieśniaczyna dał znać o sobie w świecie, brawa dla buraka!
Gość
11 miesięcy temu
A ja bym pozwał tego cwaniaczka , że mi lot przepadł....ciekawe co by powiedział
Janusz
11 miesięcy temu
Typowy Janusz
GTX
11 miesięcy temu
Żeby nie było odwrotnie z tym pozwem.
aaaaaaaaaaaaa...
11 miesięcy temu
ale jaki byl powod ze on sie zaczol awanturowac pokazali tylko ze krzyczy ale co bylo powodem!
niemiec
11 miesięcy temu
Ale na tym filmiku nie widać żeby się do kogoś rzucał tylko dyskutuje ....
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić