REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 9 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas22.03.19 (10:35)

Policjanci aresztowali 104-latke. Spełnili jej największe marzenie

104-letnia Brytyjka miała na starość tylko jedno marzenie. Chciała złamać prawo, ponieważ nigdy tego nie zrobiła. Żeby je spełnić, wzięła udział w specjalnej akcji "Wishing Wash Line". To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Youtube.com

Staruszka była wniebowzięta. Mieszkanka Bristolu jest rezydentką jednego z miejscowych domów opieki. Placówka ta, jest jedną z pięciu w okolicy, które uczestniczą w inicjatywie prowadzonej przez organizację charytatywną Alive Activities. Wszystko, co należy zrobić, aby spełnić swoje marzenie, to po prostu napisać o nim w specjalnym formularzu rozdawanym przez pracowników domu opieki.

Moim życzeniem jest być aresztowaną. Mam 104 lata i nigdy nie złamałam prawa – napisała Anne Brokenbrow.

REKLAMA

Kiedy kobieta dowiedziała się, że będzie mogła zostać aresztowana, niezwykle się ucieszyła. Jak powiedziała w rozmowie z Daily Mail, będzie to jedno z najlepszych wspomnień z jej życia.

Świetnie się bawiłam, to było bardzo ciekawe doświadczenie. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie przytrafiło. Policjanci założyli mi kajdanki a ja miałam z tego dużo radości. Wszyscy byli dla mnie bardzo mili – dodała 104-latka.

Pani Brokenbrow w domu opieki mieszka od 10 miesięcy. Choruje na demencje starczą. Odwiedzana jest regularnie przez swoją wnuczkę Sashe, którą pomagała wychowywać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Tak 89-latka dorobiła na naiwniakach

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij