REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 32 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Marcin Borciuch20.08.19 (13:33)

"Polityka" Patryka Vegi bije rekordy. Zwiastun filmu numerem jeden

Zwiastun filmu Patryka Vegi "Polityka" bije rekord za rekordem polskiego internetu. Jest najchętniej oglądanym trailerem w historii. Miliony ludzi obejrzało go na YouTube i Facebooku.
WP.PL

"Polityka" Patryka Vegi bije rekordy

"Polityka" Patryka Vegi to film, który ma wstrząsnąć polską sceną polityczną tuż przed wyborami parlamentarnymi. Samo ogłoszenie prac nad filmem bardzo zainteresowało Polaków. Im bliżej premiery, tym goręcej. Zwiastun produkcji bije wszelkie rekordy.

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ: "Polityka" - zwiastun głośnego filmu Patryka Vegi

Na samym portalu YouTube trailer obejrzało ponad 3,6 mln osób, a na Facebooku ponad 4 mln, co jest najwyższym wynikiem w historii. Zwiastun “Polityki” znalazł się nawet na pierwszym miejscu na karcie "Na czasie".

Dodajmy też, że zapowiedź filmu nie pojawiła się na jakimś wielkim kanale. Opublikował go sam Vega na swoim kanale, który ma 12 tys. subskrybentów.

"Polityka" Patryka Vegi - data premiery, obsada

Premiera filmu "Polityka" zaplanowana jest na 4 września. Występują Andrzej Grabowski, Janusz Chabior, Ewa Kasprzyk, Daniel Olbrychski, Marcin Bosak, Maciej Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij