Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
aktualizacja

Polsat ostrzy zęby. "Wyspa przetrwania" odpowiedzią na "Azja Express" i "Agenta"?

3
Podziel się:

Już 8 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowe reality-show "Wyspa przetrwania". Ma szansę konkurować z programami konkurecji?

Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania" (Materiały prasowe)

"Wyspa przetrwania" to nowy przygodowy program typu reality-show w Polsce. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej. Siła, intelekt, wytrwałość, umiejętność pracy w grupie z pewnością pomogą przyszłym mieszkańcom wyspy w przetrwaniu na niej kilku tygodni.

Produkcja będzie wzorowana na amerykańskim reality-show "Survivor". Zasady programu są proste. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy. Zadaniem każdej z nich jest: przetrwać. Zawodnicy sami będą musieli zdobyć pożywienie i wodę oraz zadbać o dach nad głową. Co jakiś czas staną w szranki z drużyną przeciwną, aby wygrać immunitet. Konkurencje nie będą jednak należały do najłatwiejszych. Permanentny upał, wyczerpujące zmagania fizyczne i z każdym odcinkiem coraz większe zmęczenie - to tylko część z przeszkód, z jakimi przyjdzie się zmierzyć śmiałkom. Warto jednak pokonać własne słabości, bowiem na konto zwycięzcy trafi pokaźna nagroda (w amerykańskiej wersji wygrany otrzymał milion dolarów).

"Wyspa przetrwania" to światowa produkcja, która doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. W Polsce w 2004 roku emitowano podobny program, a mianowicie "Wyprawę Robinson". Reality-show prowadził wtedy Hubert Urbański, a zwyciężczynią została Katarzyna Dżyżdzyk. Nowa wersja przebije propozycje konkurencji, czyli "Azja Express" i "Agenta"?

Zobacz także: Zobacz także: zwiastun "Wyspy przetrwania"
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(3)
robert
4 lata temu
Dwa mam tylko pytania, ogląda ktoś te głupoty? Skąd oni biorą tych uczestników, przecież 90 % z nich to totalne głąby, robią test na inteligencje i wybierają największych baranów. Wszystkie te programy reality to pożywka dla ciemniaków.
Woni
4 lata temu
Kiedy te telewizję stracą koncesje bo już nie wiedzą co mają pokazywać żałosne
marek
4 lata temu
nawet obraz kontrolny jest ciekawszy od tvp :-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić