Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Klaudia Zawistowska
|

Polska: Straż Graniczna zatrzymała Ukraińca z podrobionymi dokumentami

6
Podziel się:

Na przejściu granicznym między Polską a Ukrainą w Korczowej funkcjonariusz Straży Granicznej podczas odprawy granicznej zatrzymali obywatela Ukrainy. Mężczyzna podawał się za Bułgara. Strażnicy nie dali się jednak oszukać i bez trudu rozpoznali podrobione dokumenty.

straż graniczna
straż graniczna (Materiały prasowe)

Podrobione dokumenty

Podczas odprawy granicznej funkcjonariusze Straży Granicznej zainteresowali się bułgarskimi dokumentami przedstawionymi przez jednego z kierowców. Strażnicy błyskawicznie odkryli, że paszport okazany przez mężczyznę jest podróbką. Kontrolowany nie zgadzał się z decyzją funkcjonariusza. Postanowił więc przedstawić bułgarski dowód osobisty oraz prawo jazdy. Te dokumenty również były fałszywe. Podczas zatrzymania strażnik znalazł oryginalne dokumenty. Okazało się, że zatrzymany pochodzi z Ukrainy.

Przyznał się do winy

Ukrainiec przyznał się do stawianych mu zarzutów. Wytłumaczył, że fałszywe dokumenty zakupił w Niemczech. Miały mu one ułatwić podróżowanie po Europie. Za posługiwanie się podrobionymi dokumentami mężczyzna usłyszał wyrok w wysokości roku i dwóch miesięcy pozbawieniawolności. Wyrok został jednak zawieszony na okres dwóch lat. Mężczyzna musi również opuścić granice naszego kraju i udać się na Ukrainę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(6)
Kika
6 miesięcy temu
Jeszcze troche a banderowcy pokaza swoja prawdziwe oblicze ukrainiec jest Dobry do czasu tak panosza sie w naszym kraju dla nich wszystko Praca lekarze zadarmo przejazdy I mieszkania na ktore ludzie czekaja latami zyja w warunkach urogajacych a dla ukraina wsio biedni TU nie przyjechali biedni chorzy starzy tam zostali widze jakimi furami przyjechali widza ze Polska dla nich otworem gotowe maja to zobaczymy pozyjemy Jak sie nam odwdziecza przyjechali to nie wroca bo nie ma do czego a te mlode chlopy co przyjechali Po to zeby jeszcze dzieci dorobic a od Nas dostana jeszcze 500+dodatki zyc nie umierac Polska bogaty kraju ale za ta goscinnosc my zaplacimy kto ma bronc tej Ukraine Jak chlopy mlode wyjezdzaja gdzie sie bija to Polska wszystkich przygarnie a rodacy beda mieszkac pod mostem I zyc w biedzie rozumiem ze trzeba pomagac ale zachowac umiar przeciez ukraincom jest 44. Miliony a Nas 38 to jestesmy w stanie kazdemu pomoc kto z reklamowka przyjedzie ja do lekarza specialty czekaja 9 miesiecy a ukrainiec przyjety z ulicy glowa boli I strach ogarnia a gdy u Nas dojdzie do wojny to gdzie bedziemy uciekac chyba do Grenlandi
Tomek
4 lata temu
Ale wyrok kpiny banderowcy się panoszą
zbych
4 lata temu
jestem ciekaw , czy ten co zabrał głos o zakazie pracy , prowadzi firmę .
wer
4 lata temu
zakaz pracy dla ukrainców !!!
Żadnych grani...
4 lata temu
Żadnych walk.. świat jest nasz :)
. ..
4 lata temu
I tyle
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić