REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas14.08.19 (06:41)

Pomorze. Tragiczna śmierć 17-letniego motocyklisty. Uciekał do domu przed burzą

Do śmiertelnego wypadku młodego motocyklisty doszło na drodze między Karwią a Ostrowem. 17-latek podczas powrotu do domu stracił panowanie nad pojazdem i koziołkował kilkakrotnie po poboczu.
Damian Klamka / East News

Motocyklista najprawdopodobniej przestraszył się błysku piorunów. 17-letni Kevin C. wracał do swojego domu w Wejherowie (woj. pomorskie.). Wcześniej spotkał się ze swoimi przyjaciółmi, żeby wspólnie pojeździć na motocyklach. Świadkowie twierdzą, że panowanie nad pojazdem stracił nagle, podczas pogarszających się warunków na drodze.

To wyglądało jakby wystraszył się piorunów – powiedział w rozmowie z Super Expressem turysta, który widział, jak Kevin C. przewraca się na motorze i koziołkuje.

REKLAMA

Do poszkodowanego nastolatka wezwano ratowników medycznych. Ekipę pogotowia ratunkowego wspierali też policjanci i strażacy. Najpierw założono mu kołnierz ortopedyczny, a następnie udrożniono drogi oddechowe.

Z informacji uzyskanych od osób postronnych wynika, że motocyklista zjechał na pobocze i kilkakrotnie koziołkował. Był ciężko ranny, nieprzytomny, z zachowanym własnym oddechem i tętnem – opisuje w rozmowie z SE kpt. Artur Krzeszowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Zobacz także: Wypadek w Rosji. Nagranie z kamerki samochodowej

Mężczyzna zmarł w szpitalu. 17-letniego motocyklistę początkowo chciano przetransportować śmigłowcem LPR, jednak nie pozwoliły na to warunki atmosferyczne. Do szpitala w Wejherowie przewieziono go więc karetką pogotowia. Tam zmarł po kilku godzinach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij