REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Justyna Mucha15.03.18 (14:59)

Ponad 120 dni pies czekał na pana. Nie ruszył się spod szpitala

Historia tego psa poruszyła tysiące ludzi na całym świecie. Udowodnił, że jego lojalność jest bezwarunkowa i nie ma daty ważności.
Facebook.com

Pies należał do bezdomnego, który został śmiertelnie dźgnięty w São Paulo. Zwierzak pobiegł za karetką, która zabrała 59-latka i od tego czasu wyczekiwał pod drzwiami szpitala powrotu swojego pana. Kobieta, która mieszka w tej okolicy, Cristine Sardella, zwróciła uwagę na zwierzę podczas wizyty u lekarza. Zasięgnęła informacji w recepcji szpitala. Historia psa bardzo ją poruszyła i opublikowała jego zdjęcia na Facebooku.

REKLAMA

Kobieta w poście opisuje historię psiaka i jego właściciela. Zwraca również uwagę na to, że ludzie powinni się uczyć miłości i lojalności od zwierząt. Pies był grzeczny, przepuszczał ludzi w drzwiach szpitala, by zaraz znów zająć miejsce w swojej "poczekalni" - autorka postu opowiedziała serwisowi The Dodo.

*Personel szpitala regularnie dostarczał zwierzakowi jedzenie i wodę. *Dzięki postowi na Facebooku zaczęli się zgłaszać chętni do przygarnięcia psa i zapewnienia mu kochającego domu. W międzyczasie zwierzak został zabrany do schroniska przez miejscowe służby. Jednak już po kilku dniach uciekł, by wrócić wprost pod drzwi szpitala.

Historia ma szczęśliwe zakończenie. Pracownica szpitala Leticia Fatima Nawas Botoluci zdecydowała się na adopcje psa. Zwierzę zostało przebadane przez weterynarza i zaszczepione. Dostało imię Champion - informuje portal G1.

_ Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl._

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij