o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Poniedziałek ze spadkiem temperatur. Do Polski dotarło powietrze polarno-morskie

3
Podziel się

Pogoda w poniedziałek przywitała zachmurzeniem, chłodnym wiatrem i spadkiem temperatur. W całym kraju temperatura nie przekroczy dziś 23 stopni Celsjusza. Sytuacja ta ma związek z napływem polarno-morskiego powietrza z zachodu.

Chłodny poranek na wybrzeżu.
Chłodny poranek na wybrzeżu. (Forum, Ryszard Nowakowski)
bEEvixhN

Silne zachmurzenie będzie dziś najbardziej odczuwalne w województwach: lubuskim, dolnośląskim, podkarpackim i mazowieckim. Na południu i we wschodniej części Polski temperatura oscylować będzie w granicach 19 i 21 stopni. Najwyższą wartość słupki rtęci pokażą dziś za zachodzie kraju, gdzie prognozowane jest 25 stopni Celsjusza.

W całej Polsce wiatr będzie słaby,a na wybrzeżu umiarkowany i zdecydowanie najchłodniejszy.

bEEvixhP

W nocy niebo będzie bezchmurne, zaś na północy może wystąpić małe zachmurzenie. W większości kraju temperatura minimalna wahać się będzie od 10°C do 14°C, na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich od 7°C do 9°C, miejscami na wybrzeżu około 15°C.

bEEvixiq
KOMENTARZE
(3)
kim
4 lata temu
oj oj kto to pisał on wychodzi z domu czy w jaskini mieszka na południu prawie 30 stopni i tak ma byc do konca tygodnia jak gosciu niema co pisac to niech nic nie pisze tak bedzie lepiej
tornado
4 lata temu
kamil super kopiuj-wklej
gość
4 lata temu
"W całym kraju temperatura nie przekroczy dziś 23 stopni Celsjusza." "Najwyższą wartość słupki rtęci pokażą dziś za zachodzie kraju, gdzie prognozowane jest 25 stopni Celsjusza." To 23 czy 25 bo się pogubiłem ;-)
bEEvixir
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić