Wróć na
Michał Dziedzic
|
aktualizacja

Popek chce zostać posłem! Do której partii dołączy raper?

80
Podziel się

Kontrowersyjny raper Popek planuje karierę w polityce. Póki co zasłynął bliznami na twarzy, wytatuowanymi gałkami ocznymi i wulgarnymi tekstami piosenek. Teraz chce "zmienić Polskę".

Popek
Popek (WP.PL)
bCFWWFGZ

Tej informacji nie spodziewał się nikt. Raper, który nazywa siebie "Królem Albanii", wyznaje, że chętnie zamieni "ciepły zamek" na Sejm. Popek naprawdę ma zamiar wystartować w wyborach. Zdradził to podczas rozmowy w internetowym programie "Nie o to pytałem". Czy muzyk pozazdrościł Liroyowi ścieżki zawodowej? A może samozwańczy "Król Albanii" uważa, że jako monarcha po prostu zasługuje na władzę?

- Nie chcę jeszcze zdradzać z ramienia jakiej partii będę startował. Ale myślę, że to kwestia miesięcy. Może uda mi się zmienić ten kraj - tłumaczył raper.

- Jak wszystko wypali to przejedziesz się moją furą - wyznał prowadzącemu.

bCFWWFHb

Nasuwa się pytanie, czy raper ma jakiekolwiek pojęcie na temat kodeksu wyborczego? Możliwe też, że Popek nie podał, do której partii chciałby dołączyć, bo nie zna nazwy żadnej z nich. By ułatwić mu niełatwe początki w polityce przytoczymy poniżej nazwy kilku z ugrupowań. W której z nich ma szansę na karierę?

bCFWWFHC
KOMENTARZE
(80)
i ciul
3 lata temu
bo osłem już jest
Sceptyk
3 lata temu
Popek, właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw - wokalista, raper, muzyk. Dawniej ćwiczył krav magę. Po wyemigrowaniu do Londynu zainteresował się mieszanymi sztukami walki. Bilans walk zawodowych MMA - 5, w tym 3 wygrane. Tyle można dowiedzieć się w necie. O wykształceniu pana Popka - cisza. Udało mi się znaleźć taką informację, cyt: "Dla wielu dobry wynik na maturze to gwarant przyszłego sukcesu. Jednak istnieje wiele osób w polskim show biznesie, które przeczą temu założeniu. Są przecież gwiazdy bez matury, które osiągnęły ogromny sukces! Przykładem może być kontrowersyjny raper Popek Monster, który założył zespół Gang Albanii. Niedawno chwalił się w Internecie, że nigdy nie przeczytał żadnej książki. Mimo tego płyty jego zespołu sprzedają się jak ciepłe bułeczki." Mam poważne wątpliwości, czy pan Popek będzie w stanie ogarnąć meandry pracy poselskiej, z takim wykształceniem...
awea
3 lata temu
pasuje jak ulał do reszty, z mordy przynajmniej tak jak oni z charakteru
bCFWWFHD
polmos.sa
3 lata temu
w tym kraju to nic mnie już nie zdziwi
o le le
3 lata temu
Z tą facjatą? może na pewno na kopidoła na cmentarz trafić.
Najnowsze komentarze (80)
A
3 lata temu
To najlepiej odzwierciedla poziom polityczny kraju.
67r.
3 lata temu
Jak ten człowiek wygląda!!!!!! Nigdy na takiego pajaca nie zagłosuję!!!!
konkretny
3 lata temu
pasuje do Nowoczesnej, PO lub SLD
TeDe
3 lata temu
może niech jego partia nazywa się jak on POPEK - BOBEK i to i to to jeden wielki szit !!!!
jurand
3 lata temu
stawiam na Nowoczesną (bo Popek wygląda "nowocześnie") albo PO
real
3 lata temu
ale jest ograniczony .....żal....
EMIGRANT57
3 lata temu
A NIECH PRØBUJE,moze mu sie uda, nabedzie troche oglady -okrasy,troszke rozumku i bedzie OKI
światDoGóryNo...
3 lata temu
Hahaha. Haha. Ha.
bCFWWFHv
Nik
3 lata temu
Korde wydawalo mi sie ze do polityki trzeba miec rozum. Zaniedlugo do zadusil dolacza narkoma... Bo reszte kompletu juz w rzadzie mamy
TMK
3 lata temu
Popek jest w porządku a kto ma coś do Jego wykształcenia niech lepiej pomyśli jak to jest ze w Polsce mogą "studiować" 16 letnie szczury z Ukrainy ?! Jak to jest ze zamiast iść do luceum taki szczur idzie na studia prosto po podstawowce?!
Wjjskss
3 lata temu
Powiedzcie jak można traktować polityke na poważnie?
Huseq
3 lata temu
moze zamiast wegla perly.
notorycznie o...
3 lata temu
jesli ma uczciwe zamiary wobec obywatela,będzie walczył ze skrumpowanymi strukturami które żerują na społeczenstwie,zatrudni wykształconych fachowców od ekonomi,zarzadzania zasobami,likwidacji obcych kapitałów w kluczowych strategicznych punktach naszej gospodarki, to ja,zdesperowany otaczajacym złodziejstwem tzw.elit wysłucham jego argumentów i spróbuje dac się przekonac że naprawdę chciałby dobra Polaków...niestety,ale prawda jest taka że jego przeszłosc raczej nie rokuje takich nadziei...
ktos
3 lata temu
pasuje do pisu jak ulał
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić