o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Adam Bednarek
Adam Bednarek
|

Popularny smartfon wraca do Biedronki. Od jutra w sklepach

0
Podziel się

Sprzęty Xiaomi znowu będzie można kupić w Biedronce. W ofercie znajdzie się smartfon Xiaomi Redmi 5 oraz przystawka do telewizora Xiaomi Mi Box 4K.

Popularny smartfon wraca do Biedronki. Od jutra w sklepach
(Xiaomi)
bDSsOKut

Xiaomi Redmi 5 w Biedronce będzie kosztować 555 zł. To chiński smartfon z 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej czy czytnikiem linii papilarnych. Telefon ma też całkiem duży wyświetlacz - 5,7 cala. Nie można też przyczepić się do wyglądu, na co zwracała uwagę Komórkomania, zapowiadając Redmi 5:

"Ramki nie są może tak ekstremalnie wąskie jak w topowych produktach konkurencji, ale biorąc pod uwagę niskie ceny, ciężko się tego czepiać. Ba, nawet wielokrotnie droższy iPhone 8 wygląda przy Redmi 5 jak smartfon z poprzedniej epoki" - pisał Miron Nurski.

21 czerwca w Biedronkach pojawi się nie tylko Xiaomi Redmi 5, ale też przystawka Xiaomi Mi Box 4K za 279 zł. Urządzenie odtwarza wideo 4K przy 60 klatkach na sekundę, obsługuje tryb HDR i sprzedawane jest w zestawie z pilotem z mikrofonem. Dzięki Mi Box 4K nawet starsze telewizory można zamienić w Smart TV - będą odtwarzały serwisy VOD, takie jak Netflix, czy miały dostęp do sieci. Przystawka pracuje na systemie operacyjnym Android TV 6.0.

bDSsOKuv

Urządzenia Xiaomi będą w Biedronkach do 4 lipca lub do wyczerpania zapasów.

bDSsOKuW
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić