Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
aktualizacja

Poród przed Biedronką w Czersku. "Spanikowałem. Kobieta urodziła"

20
Podziel się

Niesamowita sytuacja przed Biedronką w Czersku. Kobieta urodziła przed wejściem do sklepu. - Spanikowałem. Zacząłem wołać: kobieta urodziła - opowiada pan Tomasz Majerski. Mamy komentarz ze strony sklepu.

Biedronka w Czersku. Kobieta urodziła dziecko przed wejściem
Biedronka w Czersku. Kobieta urodziła dziecko przed wejściem (maps google)

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godziny 18. Kobieta urodziła dziecko przed wejściem do sklepu Biedronka przy ul. Cmentarnej w Czersku.

Dyrektor szpitala w Chojnicach, gdzie potem trafił noworodek, powiedział, że dziewczynka jest w bardzo dobrym stanie. Otrzymała 10 punktów - czytamy w "Gazecie Pomorskiej".

Relacje świadków różnią się od siebie. Pan Tomasz Majerski z Elbląga opowiada, że nikt nie chciał kobiecie pomóc. Miała prosić, by zawołać jej partnera, ale nikt nie reagował. Mężczyzna zobaczył, że odeszły jej wody płodowe i pobiegł do sklepu. Powiedział kasjerce, co się dzieje, ale ona miała stwierdzić, że nie mają nagłośnienia.

Pan Tomasz wrócił do rodzącej. Wówczas kobieta, stojąc w rozkroku, urodziła córeczkę. Złapała ją na ręce. Dopiero wtedy zaczęły podchodzić pojedyncze osoby. Świadkowie przynieśli koc, rękawiczki, wodę.

Mężczyzna jeszcze zadzwonił na pogotowie, by się upewnić, co w tej sytuacji robić. Usłyszał, żeby kobieta przytuliła dziecko i by okryć je kocem.

Dziecko płakało, więc to był dobry znak. Po jakimś czasie przyjechała policja i karetka.

Sytuację przed Biedronką relacjonowała także Angelika Juchniewicz z Łęga. Kobieta twierdzi, że pobiegła do samochodu po rękawiczki i to ona złapała dziecko i podała w ramiona matki.

- Byli przy mnie jakiś chłopak z dziewczyną, potem zbiegło się więcej osób - dodała.

Biedronka odniosła się do wydarzenia

- W pomoc rodzącej były zaangażowane różne osoby, w tym również nasi pracownicy. Po otrzymaniu sygnału od jednego z klientów odnośnie tej sytuacji, zapewnili oni rodzącej koc, a także wodę. Starali się także odnaleźć partnera kobiety - powiedziała Wirtualnej Polsce Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.. .

- Z informacji z mediów wynika, że mama i dziecko czują się dobrze, co bardzo nas cieszy. Za Państwa pośrednictwem gratulujemy rodzicom, a nowo narodzonej dziewczynce życzymy dużo zdrowia - dodała.

My również życzymy rodzicom i dziecku wszystkiego dobrego.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(20)
Jaś
2 lata temu
Jakie to szczęście,że Biedronka jest tak blisko.
Ojciec
2 lata temu
Urodziła stojąc w rozkroku. To ta pani chodzi bez majtek w spódnicy?
derektor
2 lata temu
powinna otrzymywac dożywotnie paczki z biedronki
Abc
2 lata temu
No ledwo urodzila i juz policja, policyjne panstwo...
leo
2 lata temu
dziecko dostanie zapas naklejek z biedronki hiphip
Bombel
2 lata temu
Moje gratulacje. A pobrała pani bilet z parkomatu przed sklepem i dała go pani za przednia szybę??? Jeśli nie to becikowe na mandat pójdzie...
Bbabba
2 lata temu
A partner gdzie??? Nawial???
Adam
2 lata temu
>>> A co przekroczyła prędkość czy co?
Wiktor
2 lata temu
'odnośnie DO tej sytuacji' - Ludzie, Polacy, piszcie po polsku!
polak
2 lata temu
jak biedronka to pewnie to jakas czeska ze wsi a jej janusz stracił glowę pretensje do biedronki o co chlopie kazdy janusz ma dzisiaj kilka telefonow trzeba bylo czesie wsadzić do samochodu i zawiesc do szpitala biedronka to sklep januszy a czesia wiedziala kiedy bedzie rodzic pewnie nie
Ala
2 lata temu
I co na to Jarek z jego księdzami ? Jest to po bożemu czy nie ?
Maciek
2 lata temu
W Biedronce jest teraz porodówka ? Byla jakaś przecena ?
Aśka
2 lata temu
Przyjęli ja do szpitala , ? Tak bez kolejki ? Coś tu się nie zgadza. Poród musi być zgłoszony 3 lata wczesniej żeby NFZ z wiejską jednostką PiSu opracowal przebieg procedury przyjęcia do szpitala. Potem po 2 letnim czekaniu na rozpatrzenie ... Umiera sie na ból zęba.
Wszystko jest...
2 lata temu
PiS rządzi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić