o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Porównali zaufanie do rządów PiS i PO. Beata Szydło lepsza od Donalda Tuska

31
Podziel się

Po 19 miesiącach od wyborów Polacy lepiej oceniają rząd Beaty Szydło, niż po tym samy czasie ekipę Donalda Tuska. Takie wnioski płyną z porównania średnich wyników sondaży kilku instytutów badań opinii publicznej.

Porównali zaufanie do rządów PiS i PO. Beata Szydło lepsza od Donalda Tuska
(PAP, Radek Pietruszka)
bEiVBirp

Se.pl wykorzystało dane z CBOS-u, Kantar Public (wcześniej TNS) i Gfk Polonia. Średnie oceny to przedział od – 2 do + 2. Po 19 miesiącach Beata Szydło uzyskała wynik 0,077. Natomiast Donald Tusk 0,058.

Podobnie wygląda średnia ocena rządów. Gabinet Beaty Szydło uzyskał – 0,052 pkt, gdzie 2 to najlepszy możliwy rezultat, a -2 najgorszy. Po wyciągnięciu średniej z sondaży po tym samym czasie rządów ekipa PO-PSL miał wynik -0,075 pkt.

Z sondażu dla se.pl i NOWA TV z zeszłego tygodnia, wynika, że 46 proc. ankietowanych Polaków żyje się tak samo, jak za czasów rządów PO-PSL.

bEiVBirr

Źródło: se.pl

bEiVBirS
KOMENTARZE
(31)
katolik 6
4 lata temu
Za granicą rodzimej gminy?
LePen
4 lata temu
Mieszkam za granica i widze co tu sie dzieje ! Poprostu TRAGEDIA dla europejczykow! I z tego powodu jestem dumna z Pani, Pani Beato! Tak trzymac! Brawo PiS!
poMusibycZaka...
4 lata temu
PiS jestem z was DUMNY ze nie islamizujecie naszego pieknego kraju i macie szacunek do naszych wspólnych tradycji.
bEiVBirT
inga
4 lata temu
wyprosiliście Boga z salonów, macie islam,śmierć , gwałty, wasze dzieci rozpacz. Cieszcie się będzie gorzej. Zadowoleni???
;;
4 lata temu
Coś mi się nie podoba na tym zdjęciu. Aaaa już wiem Tusk :D
i
4 lata temu
Jestem z Panią Pani Szydło oby tak dalej
fen
4 lata temu
Bog Honor Ojczyzna
szujan
4 lata temu
Bzdura!!!
prawda!!!!!!!...
4 lata temu
W czym zaufanie do PIS czyli rządu Pani beaty Szydło ma być lepsze od zaufania do byłego premiera Tuska. To,że dzisiejszy rząd rozdaje pieniądze podatników bez ich zgody, zadłużył się po uszy poza ojczyzną to jest oczywiste. Niech rząd nie mówi, że cały czas ma pieniądze na wszystkie swoje decyzje. Niech w końcu powie każdemu Polakowi skąd te pieniądze ma. Bo na pewno nie z polskiego przemysłu, który miał nagle według wyborczych i aktualnych obietnic miał rozkwitnąć. Gdzie te wybudowane nowe zakłady dla Polaków. Gdzie obiecana praca dla Polaków w polskich obiecanych nowych zakładach. Sprowadzacie ludzi z Ukrainy i innych tylko po to aby Polacy nie mogli pracować bo oni pracują za darmo. Polak w swoim kraju jest poniżany. Pracuje na umowę za minimum socjalne.
pisiorek rozp...
4 lata temu
jestem za DELEGALIZACJĄ PiS i PO ,PSL!!!! natychmiast !!! zlikwidować Prezydenture! SENAT do likwidacji , SEJM tzw. czyli Parlament do max 100 posłów! (celowo pisze o posłach małą literą ponieważ są to nikczemi ludzie akt.!)! zlikwidować Urząd marszałka wojewody itp.
myśląca
4 lata temu
oceniając obiektywnie jest dla wielu lżej żyć szczególnie dla wielodzietnych rodzin , jest poprawa na górze ale nie widać poprawy tu na dole bo ciągle siedzą tu na dole lewackie popleczniki i nic zrobić nie można bo blokują , nie ma poprawy w policji , prokuraturze i sądach , brak poprawy w służbie zdrowia i w urzędach ciągle ci sami co za poprzedniego rządu to ludzie mało mają zmian na lepsze bo świadomie blokuje się zmiany na lepsze by ludzie byli niezadowoleni z rządzących , ciągła walka tu na dole , dużo do zrobienia bo ci z tamtej władzy czują się bezkarni.
j,mjhvb.kj
4 lata temu
Kodowaci totalna wariuje !!!!
No
4 lata temu
Pani Premier, cenie Panią i szanuję, za to jak Pani reprezentuje Polskę i zabiega o dobro Polaków, ale podać rękę temu zdrajcy i hochsztaplerowi powinno być poniżej Pani godnośći
bEiVBirL
pytanie
4 lata temu
0,052 to więcej niż 0,075?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić