o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Anna Kozińska
|
aktualizacja

Poseł Kukiz'15 Tomasz Jaskóła stracił cierpliwość. "K...a, nie kłamcie!"

73
Podziel się

Polityka Kukiz'15 rozjuszył wpis SLD dotyczący historycznej daty 17 stycznia 1945 r. Padło niecenzuralne słowo.

Tomasz Jaskóła jest posłem VIII kadencji Sejmu
Tomasz Jaskóła jest posłem VIII kadencji Sejmu (PAP, Rafał Guz)
bDeBLOUl

Na profilu twitterowym SLD pojawiła się grafika z napisem: "17 stycznia 1945 r. Żołnierze 1. Armii Wojska Polskiego wyzwolili zrujnowaną Warszawę". I się zaczęło.

Post nie spodobał się posłowi Kukiz'15. Poseł Jaskóła nie krył oburzenia.

"Nie wyzwolili, tylko zajęli, instalując nową okupację na 60 lat! Poczytajcie wy "Wnuczęta Aurory" (Herbert) o "wyzwoleniu Częstochowy" obserwowanym przez Hłaskę. Nie było wyzwolenia, lecz zamiana okupanta, który parę lat wcześniej był w sojuszu z Hitlerem! K...a, nie kłamcie!" - napisał na Twitterze.

bDeBLOUn

Zobacz też: Posłowie niezrzeszeni języczkiem u wagi ws. KRS?

bDeBLOUO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(73)
niko
3 lata temu
Politycy i mówienie prawdy ??? Polityka to jedno wielkie kłamstwo a PIS jest w tym mistrzem .
Asia
3 lata temu
Teraz pierwszy sort z prezesem i prezydentem gnebia znowu polakow
olo
3 lata temu
a po komunie jesteśmy pod okupacją watykańska.... I tak w kółko.. Nie potrafimy rządzić sami. Wolimy aby nami rządzono.. Smutne..
bDeBLOUP
Obiektywne sp...
3 lata temu
A teraz tak bez zbędnych emocji pomyślcie, z jakich ludzi składała się 1. Armia Wojska Polskiego? Czy to nie byli Polacy? Ależ oczywiście, że byli! To byli ludzie, których ruscy wywieźli na początku wojny na Sybir. Ta armia to była dla nich jedyna droga powrotna do domu i szansa uniknięcia zdechnięcia z wycieńczenia i głodu. Z drugiej strony to było jedyne polskie wojsko, które wkroczyło w 1944 r. do Polski i wyzwoliło całe okupowane terytorium. Gdzie wtedy byli andersowcy? Ano bili się o wyzwolenie Włoch pod dyktando angoli i amerykanów. Więc niech tutaj nikt nie podnosi argumentu, że ta armia ze wschodu biła się pod dyktando ruskich. Kto wie, może tylko dzięki tym ludziom Polska była odrębnym krajem, choć z narzuconym ustrojem, a nie kolejną republiką radziecką.
Wampir
3 lata temu
okupowana była Polska ale niemożna zapominać o Żołnierzach Polskich którzy walczyli wraz z sowietami bo nie widzieli innego wyjścia albo musieli. przecież najczęściej byli to prości żołnierze.
Najnowsze komentarze (73)
Arko rocznik ...
3 lata temu
Panie Tomaszu Jaskóła. gdyby nie Ci ludzie. ginący by wygonić Niemców z naszego kraju, Pan i ja także nigdy byśmy się mogli nie urodzić!! Więc bardzo proszę pomyśl Pan o tym, gdyż mogę żałować, że dzięki temu wogółe się Pan urodził.
Zbyszek
3 lata temu
Armia Czerwona wyzwoliła Warszawę 17 stycznia 1945 roku. Data ta winna być zapamiętana jako początek rozkwitu naszej pięknej stolicy. Miasto, które praktycznie przestało istnieć wspaniale się odrodziło, dzięki ciężkiej pracy Polaków pod wodzą Nowego Rządu miastu przybywało mieszkańców i wspaniale się rozwija do dzisiaj. Wygląda na to, że Armia Czerwona miała dobrą rękę.
opo
3 lata temu
Skoro koleżka wolał by hitlerowców niż to co po tym przyszło to wypada pogratulować. Pieknie nie było ale chyba "cokolwiek" przesadził. Nie ma koleżka większych problemów wokoło siebie?
POLAK
3 lata temu
KUKIZ ' 15 WYPAD Z POLSKI !!!!!!!
sts
3 lata temu
Masz pan całkowitą rację panie pośle, ci komusze wnuki znowu zakłamują historię.
boNO
3 lata temu
największym wyzwaniem współczesnego świata jest walka o prawdę - to obowiązek każdego człowieka - gdy pozwolimy kłamstwu opanować świat ludzkość zginie ...
Kłimek
3 lata temu
PIS nie gnębi polakow tylko złodzieji oderwanych od koryta!Nam zprzeciętnym polakom jest o niebo lepiej !Bo to co było za tuska to wołało o pomstę do nieba!
Pierwsi
3 lata temu
Kukiz 15 ??? To ci nacpani psychole od tego naczelnego grajka??? Kultura w gumofilcu została?
bDeBLOUH
PRL
3 lata temu
Tomaszu Jaskóło, gdzieś ty się uchował. W inkubatorze, czy u mamusi pod pierzynką. Jeśli jest inaczej to może zastanów się nad jakimś leczeniem. To nie boli. Mózg nie ma nerwów.
klap
3 lata temu
Poseł Jaskóła ma rację. Popieram.
malkontent
3 lata temu
Według posła Jaskóły I Armia WP " zajęła " Warszawę wolną po zwycięskim powstaniu . Po powstaniu wywołanym przez AK Warszawa był a "wolna" o d zabudowań i mieszkańców > pan poseł Jaskóła powinien iść do szkoły a nie do Sejmu aby uczyć się historii i kultury słowa .Niestety w Polskim Parlamencie w obecnym składzie tego się nie nauczy i taki już mu pozostanie - to ku....wo....anie .
murek
3 lata temu
Wyluzuj i puść sobie utwór szefa twojej bandy pt ' ZChN zbliża się.' Dzieło na czasie ,trwa okres kolędowy.
erer
3 lata temu
Kukułeczka kuka, chyba guza szuka
iks
3 lata temu
Przyszedł PIS a wraz z nim KUKIZ z posłem Kukułką.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić