Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Sikora
Kamil Sikora
|
aktualizacja

Poseł-narodowiec dziękuje Mariuszowi Błaszczakowi. W internecie burza

16
Podziel się

Nie tylko Jarosław Kaczyński i Beata Szydło bronili Mariusza Błaszczaka, robili to też posłowie z list Kukiz '15, dzisiaj rozproszeni po różnych klubach. Robert Winnicki podziękował mu za to, że policja przestała przeszkadzać narodowcom w manifestowaniu ich poglądów. Krytycy Błaszczaka uznali to za kolejny argument za odwołaniem ministra.

Robert Winnicki, poseł niezrzeszony, polityk Ruchu Narodowego.
Robert Winnicki, poseł niezrzeszony, polityk Ruchu Narodowego. (Agencja Gazeta, Sławomir Kamiński)
bEUkFiBN

Niektóre głosy w obronie Mariusza Błaszczaka można uznać za niedźwiedzią przysługę. Podczas debaty nad wnioskiem o odwołanie szefa MSWiA na mównicy pojawił się Robert Winnicki z Ruchu Narodowego (do Sejmu wszedł z list Kukiz '15). - Dziękuję za to, że Polska policja nie jest już wykorzystywana do pacyfikowania największej manifestacji narodowej 11 listopada, jak to było za czasu rządów PO i PSL. Za to serdecznie dziękuję - powiedział polityk.

Zobacz także: Poseł narodowców dziękuje ministrowi Błaszczakowi

- Dziękuję za to, że nie mamy do czynienia z prowokacjami. Że nie mamy do czynienia z takimi sytuacjami, jakie chociażby pan Wojtunik przytaczał w rozmowie z panią Bieńkowską na słynnej aferze taśmowej. Była mowa o ministrze Sienkiewiczu, że wysyła policjantów do podpalania budki pod ambasadą rosyjską, służąc tym samym wewnętrznej, ale i międzynarodowej prowokacji. Dziękuję w imieniu tej strony sali, czyli Platformy i PSL-u, że manifestacje antyrządowe nie są pacyfikowane tak, jak za czasów PO i PSL, że wszyscy są traktowani równo - mówił Winnicki.
Jego słowa natychmiast wywołały lawinę komentarzy.

bEUkFiBP
bEUkFiCq
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(16)
JoJo
4 lata temu
Jak Ci tu źle to wyjeżdżaj póki granice otwarte - Pa Pa
axel
4 lata temu
No cóż, skoro masz odczucie że jesteś pasożytem społecznym i buntownikiem w kraju miodem płynącym, to zastanów się, czy odczucie to aby nie jest prawdziwe.
jolcia
4 lata temu
Tak Kwiatek, teraz jest odwet, czyli popierasz to co było nieuczciwe . Ten odpad to skandaliści którzy robią zadymy . Do pracy się zabieraj i nie pisz takich głupot, ja popieram PIS.
bEUkFiCr
rrd
4 lata temu
to oczywiste ze pis i blaszczak swoim jezykiem nienawisci popieraja narodowcow islam nam nie potrzebny dzieki pis sami sie pozabijamy
xyz
4 lata temu
Taki mały Hitlerek i to jest straszne
ru
4 lata temu
Śmierdzi czosnkiem.
prawicowy pra...
4 lata temu
Ciekawe czy w następnych wyborach będzie kandydował z list PiS? Intelektualnie i mentalnie pasuje do nich jak ulał a może nawet olał:)
Goń pisuara
4 lata temu
Teraz jest sezon polowań na narodowców.Śmierć terrorystom.
Marek
4 lata temu
Narodowcy na wykopki😁
pl
4 lata temu
PiS na wieki wiekow amen , woooooooooon czerwone menty hahahaha
pol
4 lata temu
To na plecach pijusa XII czyt. Kukiza wleźli do polityki tacy pseudo patrioci
Mol
4 lata temu
Ludzie obudzcue się bo już wkrótce dostaniecie pierdół od pseudopatriotów, kiedy będziecie przechodzić ulicą i im się nie spodobacie. Ten kraj jest coraz bardziej chory a politycy segreguja obywateli na waszych i naszych. Jeśli nie jestem ich to nie nie ściągają ode mnie podatków. Tu drugi sort a moje pieniądze ich nie brzydką. No tak pecunia non onet.
kwiatek
4 lata temu
No cóż i znów ocena choc nic człowieku o mnie nie wiesz,na tym wlasnie polega polityka tego rządu i jego zwolenników,jesli ci tak bardzo dobrze sie żyje to super pękaj z radości,ale nie oceniaj innych których nie znasz,podobno to państwo demokratyczne i mogę mówić co chcę,wolność dla wszystkich prawo dla wszystkich,a ja śmiem twierdzić ze zmierzamy do totalitaryzmu i uwierz ze juz to przerabialiśmy,juz to raz przezylam i przeżyje i mam nadzieje teraz tez choć targają mną wątpliwości,pożyjemy zobaczymy,zdrowia życzę tego psychicznego też,i życiowej wiedzy
bEUkFiCj
zły
4 lata temu
PO jako złodziejska, zdradziecka i patologiczna grupa przestępcza, powinna zostać zdelegalizowana. Ich członkowie osadzeni z długoletnimi wyrokami, a ukradziony majątek skonfiskowany.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić