o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Sikora
Kamil Sikora
|

Poseł Nowoczesnej zaskoczył w TVP Info. Zareklamował "zakazaną" książkę o Macierewiczu

1
Podziel się

TVP nie zgodziła się wyemitować reklamy książki "Tajemnice Macierewicza", napisanej przez Tomasza Piątka. Ale ostatecznie publikacja pojawiła się na antenie publicznej telewizji. Wszystko za sprawą posła Nowoczesnej Adama Szłapki, który przyniósł egzemplarz do studia TVP Info. Prowadzący program zarzucił mu przekroczenie granic i wyraził nadzieję, że poseł będzie musiał zapłacić za reklamę na antenie.

Adam Szłapka z Nowoczesnej z książką Tomasza Piątka w TVP Info
Adam Szłapka z Nowoczesnej z książką Tomasza Piątka w TVP Info (TVP Info, TVP Info)
bEstqYkB

Książka Tomasza Piątka o Antonim Macierewiczu jest bez wątpienia jednym z największych fenomenów wydawniczych tego roku. W ciągu miesiąca sprzedano 100 tysięcy egzemplarzy. Taką liczbę podał autor w zapowiedzi nowego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Wydawnictwo postanowiło dotrzeć z informacją o książce nie tylko do przeciwników PiS, ale i do zwolenników. Dlatego postanowiło wyemitować reklamy w TVP.

Zobacz także: Tego o Antonim Macierewiczu mogłeś nie wiedzieć

Jednak kierowana przez Jacka Kurskiego telewizja odmówiła. Ten fakt wytknął podczas niedzielnego "Minęła Dwudziesta" w TVP Info poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. - Korzystając z okazji, bo w TVP nie dało się reklamować książki Tomasza Piątka, bardzo wszystkich zachęcam do przeczytania książki o Antonim Macierewiczu. Naprawdę każdy wyciągnie wnioski sam - powiedział, pokazując do kamery książkę.

bEstqYkD

To nie spodobało się prowadzącemu program Adrianowi Klarenbachowi. - Powiem tak, jak przyjdzie panu zapłacić za reklamę, którą pan zrobił, to myślę, że doceni pan fakt, że... - mówił. - Zdaje się, że zachowuje się pan teraz bardzo nieelegancko. Jako parlamentarzysta sprawujący mandat posła, powinien pan znać pewne granice, które pan w tej chwili przekroczył - kontynuował. Na koniec krótkiej wymiany zdań rzucił: - Mam nadzieję, że Biuro Promocji i Reklamy wystawi panu rachunek.

Nagranie programu można znaleźć na stronie TVP, opisana scena ma miejsce ok. 30 minuty programu.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Wałęsa w "Wiadomościach" i "Dzienniku Telewizyjnym". 1985 rok kontra 2017
bEstqYle
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(1)
aaaaaaaaaaaa
4 lata temu
klarenbach to zyd a maciora to agent rosyjski polcam wszystkim ta ksiazke jedyne 29zl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić