o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Poseł PiS chciał wyśmiać Ryszarda Petru. Sam stał się obiektem żartów

33
Podziel się

- Mam przesłanie do pana Rysia od sześciu króli i do pana Grzenia Schetyny. Panie Rysiu jest coraz więcej państw na świecie, niż pan twierdził. (…) Zatkało kakao? – mówi na krótkim nagraniu poseł PiS Dominik Taczyński. Jednak to nie Ryszard Petru, a poseł PiS stał się obiektem żartów.

Poseł PiS chciał wyśmiać Ryszarda Petru. Sam stał się obiektem żartów
(Forum, Krzysztof Kuczyk)
bELfcDCd

Na krótkim filmie Dominik Tarczyński zwrócił się do lidera Nowoczesnej mówiąc, że jest więcej państw na świecie niż uważa Ryszard Pertru. Poseł PiS podaje wynik głosowania podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Jego 190 do zera to nawiązanie do wyniku poparcia dla Donalda Tuska na funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. – Zatkało kakao? – spytał na koniec swojego przemówienia do liderów opozycji Dominik Tarczyński.

bELfcDCf

Jednak jego pytanie do Ryszarda Petru i Grzegorza Schetyny odwróciło się przeciwko niemu w postaci złośliwego hashtagu w internecie #ZatkałoKakao. Złośliwi internauci szybko zamienili przesłanie posła PiS z jego kartki.

bELfcDCl

Ale poseł PiS został też "docenioniony" przez swojego imiennika.

W piątek 190 państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych poparło polską kandydaturę na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ. W tajnym głosowaniu nikt nie był przeciw, dwa państwa się wstrzymały. Polska będzie zasiadać w tym gremium w latach 2018-2019.

bELfcDCG
KOMENTARZE
(33)
fuj
4 lata temu
Tlen cały czas odwraca kota ogonem. Jeżeli dalej będzie trwał w tej nieobiektywnej i jednostronnej operacji, to przegra. Oglądałem POsła szejnfelda, z małej, bo na to ZASŁUGUJJE. To Pełowskie lewactwo, nie wiem co robiło w podstawówce, ale każde dziecko, jeżeli nie było w stanie zinterpretować swoimi słowami wiersza, czy tekstu, to się od nauczyciela, czy mądrzejszych dzieci dowiedziało co autor miał na myśli. A tu dzong EuroPO seł szejnfeld rozumie język POlski ineczej niż wszyszcy zamieszkujący ten obszar ziemi. Ale co nam funduje PEŁO, bo guru tusk, oczywiście z małej, poddaniec merkelowej, musi mieszać, Jeżeli Premier Polskiego Rządu wyraża zaniepokojenie o bezpieczeństwo nas wszystkich, zamieszkujących na tej ziemi, nawet oPOzycji, patrz śmierć bliskich w zamachach. To trzeba wyciągać wnioski. Dlatego karygodnym jest, robienie z tego POlityki. To zdesperowane środowisko, ucieka się do uwłaczających godności ludzkiej czynom. Czuję obrzydzenie, jak oglądam tych ich leaderów
zzt.
4 lata temu
Bardzo pragnie być dostrzeżony przez Prezesa. Niestety będąc intelektualną miernotą, ośmiesza się...
OLA BOGGA
4 lata temu
RYS MUSI WYDAWAC MAJATEK NA POSZUKIWANIA GLUPSZYCH OD SIEBIE, POZNIEJ KUPOWANIE W LEWACKICH MEDIACH PRZESTRZENI, ZEBY TO PUBLIKOWAC.
bELfcDCH
Kika
4 lata temu
Miałki człowiek.
artur
4 lata temu
przecież jemu "yntelygencya" z twarzy bije...trzeba założyć ciemne okulary
bolo
4 lata temu
Osioł i wielki buc.
ruda
4 lata temu
Ośmieszył się,żenada
logika
4 lata temu
procz litosci nic nie mozna czuc do tego faceta
globus
4 lata temu
Czy ten PiSowski aparatczyk uwzględnił też San Escobar? Ciekawe jak ono głosowało na ostatnim forum ONZ?:) Może wie coś na ten temat jego wynalazca/odkrywca?:)
Ton
4 lata temu
Tarczynskiemu możecie buty czyścić jak wam pozwoli
ABC
4 lata temu
jasno widać, że Świat nie jest przeciwko Polsce. To Polska jest przeciwko Światu. Gdy przedłużano mandat Tuska, wszyscy byli za, tylko Polska przeciw. PiS oczywiście zinterpretował ten fakt w sobie jedynie słuszny sposób: "Cała Europa przeciw nam !!!". Tymczasem Europa w ogóle nie myślała o Polsce bo tematem było przedłużenie mandatu Tuska a nie preferencje Polski, czyli to Polska była przeciw Europie. teraz, gdy Świat również nie jest przeciw Polsce, nagle okazuje się to zwycięstwem Polski. Otóż to nie zwycięstwo Polski lecz normalność Świata. Tym bardiej widać nienormaolność naszego Rządu przy przedłużaniu kadencji Tuska. Można by nawet stwierdzić, że aktualnie jest 217:1, gdyż Świat nie zmienił swojego nastawienia. Po prostu tym razem Polski Rząd nie zagłosował przeciwko interesom naszego Kraju. Pozdrawiam.
ja
4 lata temu
Kto podniesie rękę na Rysia, władza ludowa tą rękę odrąbie.
H4848
4 lata temu
KOMENTARZ ZBĘDNY -- POZIOM PRZEDSZKOLAKA "zatkało kakao".TEN PAN STANOWI POWAŻNE ZAGROŻENIE DLA INNEGO PRZEDSTAWICIELA PARTII DURNOTY NARODOWEJ POSŁA STOPY OJ PRZEPRASZAM CZĘŚCI STOPY CZYLI PIĘTY.
bELfcDCz
undermench
4 lata temu
190 do 0 i tyle, piecze tego i owego widzę ciężko kolejny dzień, nawet mi was nie żal ;p
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić