o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Poseł zapomniał zatankować. Wyręczyli go... strażnicy miejscy

35
Podziel się

W czwartek, tuż pod poznańskim Urzędem Miasta, miała miejsce bardzo nietypowa sytuacja. Bartłomiej Wróblewski, parlamentarzysta PiS, musiał skorzystać z pomocy strażników miejskich, ponieważ... skończyła mu się benzyna w samochodzie. Szczęśliwie pojazd stanął tuż pod bramą urzędu, więc strażnicy nie musieli daleko pchać pojazdu posła.

Poseł Bartłomiej Wróblewski pochwalił strażników miejskich za właściwą postawę i podziękował za pomoc.
Poseł Bartłomiej Wróblewski pochwalił strażników miejskich za właściwą postawę i podziękował za pomoc. (Agencja Gazeta, Piotr Skórnicki)
bDAclGol

Ostatni czwartek to chyba nie był dzień posła Wróblewskiego. Nie wiemy, czy to roztargnienie, czy złośliwość przedmiotów martwych (w tym wypadku wskazówka pokazująca stan zapełnienia baku), ale faktem jest, że nie zatankował swojego samochodu i pojazd odmówił posłuszeństwa przy wjeździe na parking Urzędu Miasta w Poznaniu. Nie było jednak tak beznadziejnie, jak mogłoby się wydawać - w pobliżu znajdowali się strażnicy miejscy, którzy natychmiast wyrwali go z opresji. Dopchali samochód posła na miejsce parkingowe, by nie blokował wjazdu.

Po interwencji pomocni funkcjonariusze wzięli kanister i pojechali na stację benzynową po paliwo dla posła PiS. - Tak samo pomogliby każdemu obywatelowi - zapewnia Przemysław Piwecki, rzecznik poznańskiej straży miejskiej w rozmowie z "Głosem Wielkopolski". Zaznacza przy tym, że pieniądze na paliwo strażnicy otrzymali bezpośrednio od Wróblewskiego. Sam polityk potwierdził te doniesienia i pochwalił strażników miejskich, którzy mu pomogli. -Taki model współpracy powinniśmy promować w Poznaniu - powiedział.

Źródło: Głos Wielkopolski

bDAclGon
bDAclGoO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(35)
poldek
3 lata temu
Taa... już widze jak straż miejska jedzie mi kupić kanister benzyny, prędzej uwierzę , że polecę na Marsa niż w takie bajki. Straż miejska i pomaganie hehehehehe, te darmozjady nic nie robią
As
3 lata temu
Kurde myślałem, że zbliża się Boże Narodzenie a nie prima aprilis taki kawał na wstępie "Tak samo pomogliby każdemu obywatelowi". Zapewne dla zwykłego obywatela skończyło by się na "Nas to nie obchodzi, a tu jest mandacik dla Pana".
007
3 lata temu
BOR dla Radka Pizze woził, pomocne te mundurowe chłopaki są
bDAclGoP
zorro
3 lata temu
to znaczy że święto sześciu króli też będziemy obchodzili
KrzysztofO.
3 lata temu
- No i co to wielkiego,jeśli byli w pobliżu,to jest,poniekąd ich obowiązkiem- sam kiedyś,skożystałem,z ich pomocy / ale mojego przypadku,jakoś nie było w necie/ Pozdrawiam portal o2 i Wesołych Świąt!!! Proszę,żeby w Nowym Roku,pisać bardziej przyjażnie...
Najnowsze komentarze (35)
asdf
3 lata temu
No, niedługo wszystkie służby będą na każde skinienie posłów pis, do tego dąży ta partia.
ANDRZEJ
3 lata temu
Pomyśleć co by było gdyby to był poseł z PO. Lud Lisowski miałby używanie przez 3 lata, jak z ośmiorniczkami.
KrzysztofO.
3 lata temu
- No i co to wielkiego,jeśli byli w pobliżu,to jest,poniekąd ich obowiązkiem- sam kiedyś,skożystałem,z ich pomocy / ale mojego przypadku,jakoś nie było w necie/ Pozdrawiam portal o2 i Wesołych Świąt!!! Proszę,żeby w Nowym Roku,pisać bardziej przyjażnie...
ja
3 lata temu
zenada
Tu i teraz
3 lata temu
...wazeliniarstwo nierobów miejskich...
szczerze obu...
3 lata temu
Afera roku!!!! dzielne redaktory z onetu ujawnili aferę roku przy której amber gold czy reprywatyzacyjna to małe piwko przed śniadaniem...ale do rzeczy funkcjonariusze miejscy w ramach pomocy obywatelskiej kopsneli się po paliwo na stację...jak oni mogli tak pomóc posłowi RP i to z PIS-u to trzeba powołać komisje śledczą i ukarać że w zbliżające sie święta Bożego narodzenia ktoś śmiał pomóc drugiemu...niepojęte.
Podatnik
3 lata temu
To teraz komendant straży miejskiej powinien stracić stanowisko,a strażnicy co najmniej naganę nie po to biorą kasę publiczną,żeby prywatę załatwiać na służbie
janusz
3 lata temu
ze stołka niech go zepchną! każdy inny dostał by mandat albo blokadę na koła!
bDAclGoH
ziuta
3 lata temu
A poseł inwalida czy czy co? We łbie im się przewraca.
HGW
3 lata temu
O boze coz to za afera jak my bedziemy z tym zyc musimy o tym powiadomic bruksele.nasze aferki takie jak amber gold czy reprywatyzacja to pikus.
Jeż
3 lata temu
od tego jest straż miejska . pomagać ludziom ,a nie karać !
Lam
3 lata temu
Może jeszcze kupili mu paliwo za własne pieniądze?! Taki ludzki Pan, to i w podzięce awansik załatwi... WSTYD!!!
Proste
3 lata temu
Czyli nadużywanie swojej władzy.
I bardzo dobr...
3 lata temu
Tylko do tego się nadaje straż miejska. Mają zajęcie.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić