REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 44 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Krystian Winogrodzki20.09.19 (07:09)

Poszukiwany udzielał wywiadu w telewizji. Został zatrzymany po wyjściu z budynku

Policjant jednej z małopolskich komend podczas oglądania telewizji zauważył mężczyznę poszukiwanego przez prokuraturę. Szybko zadzwonił do kolegów z Warszawy. Poszukiwany został zatrzymany tuż po udzieleniu wywiadu.
WP.PL

Do sytuacji doszło 18 września. Funkcjonariusz małopolskiej komendy wojewódzkiej zauważył, że w programie na żywo występuje mężczyzna poszukiwany przez Prokuraturę. Policjant błyskawicznie przekazał tę informację do Komendy Stołecznej Policji. Istniała obawa, że mężczyzna opuści budynek telewizji przed przyjazdem służb.

Innym gościem tego samego programu był Rzecznik Prasowy Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka, który został poproszony o pomoc w zatrzymaniu poszukiwanego. Rzecznik KGP ustalił, że do studia prowadzą jedynie windy i podjął decyzję, aby zatrzymania dokonać zaraz po wyjściu gościa telewizyjnego ze studia. Wiadomość o poszukiwaniach była trzymana w dyskrecji.

REKLAMA

Cała akcja miała na celu uniknąć zamieszania, które mogłoby pojawić się w programie emitowanym "na żywo". Na miejscu zdarzenia szybko pojawili się stołeczni mundurowi i wspólnie z rzecznikiem dokonali zatrzymania. Poszukiwany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji w Warszawie. Dalsze czynności były wykonywane na polecenie Prokuratury.

Zobacz też: Dziennikarka wzięła ślub z partnerką. Polski sąd zajął stanowisko

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij