REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Katarzyna Zdziech27.07.19 (11:28)

Powstanie film o życiu Kory. Na rolę wokalistki Maanamu mają szanse dwie gwiazdy

Kamil Sipowicz zdradził, że trwają pracę nad dwoma filmami o życiu Kory. Nieoficjalnie wiadomo, że w rolę kultowej wokalistki mogą wcielić się dwie wielkie gwiazdy polskiego kina – Magdalena Cielecka lub Olga Bołądź.
ONS.pl

Mija rok od tragicznej śmierci legendy polskiego rocka – Kory. Gwiazda przegrała walkę z rakiem jajników w wieku 67 lat, pozostawiając po sobie wiele przebojów. Kultowa frontmanka zespołu Maanam pozostaje w sercach wielu fanów, którzy bez wątpienia ucieszą się z wiadomości o pracach nad dwoma filmami biograficznymi o Korze. Od dawna słyszeliśmy o filmie dokumentalnym skupiającym się na życiu wokalistki. Teraz mąż gwiazdy, Kamil Sipowicz, potwierdził, że trwają intensywne rozmowy w sprawie produkcji fabularnej.

ZOBACZ TEŻ: Trojanowska na pogrzebie Kory: "Byłyśmy koleżankami. Chciałyśmy złamać system"

REKLAMA

Według nieoficjalnych ustaleń "Super Expressu" na rolę Kory mają szanse dwie aktorki. Niezwykle popularna ostatnio Magdalena Cielecka oraz Olga Bołądź, której nie można odmówić podobieństwa do wokalistki Maanamu.

Sipowicz podkreśla, że nic nie jest jeszcze przesądzone.

– Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę – komentuje mąż Kory.

Czy ktoś dorówna charyzmie wokalistki? Kto powinien zagrać Korę?

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij